Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Český rozhlas Region živě z náměstí v Mělníku


Český rozhlas Region opět vyjíždí se svým mobilním vysílacím studiem do středních Čech. Ve středu 15. října od 10 hodin zavítá na náměstí Míru v Mělníku. Moderátor Patrik Rozehnal přivítá řadu hostů a připraven je i bohatý doprovodný program.

„Do Mělníku vyrážíme s naší podzimní akcí Region na cestách, kdy během deseti dní navštívíme s naším mobilním studiem deset středočeských měst,“ přibližuje akci moderátor Regionu Patrik Rozehnal. Obyvatelé i návštěvníci Mělníka mohou nahlédnout do zákulisí rozhlasového vysílání nebo se přímo zúčastnit živého vysílání oblíbených pořadů.

Dopoledne je pro návštěvníky připravena autogramiáda spolumoderátorky oblíbeného pořadu Humoriáda, herečky Ivanky Deváté, ve 14 hodin rozhýbe mělnické náměstí hudební vystoupení zpěvačky a moderátorky Regionu Jany Chládkové a od 16 hodin na pódiu vystoupí Yvonne Přenosilová.

Zájemci si také budou moci nechat zdarma měřit krevní tlak a tuk v těle a vyzkoušet jízdu v otočném simulátoru nárazu. Po celý den budou připraveny i soutěže o lákavé ceny.

Prostřednictvím webové kamery bude celý program k dispozici i na stránkách www.cesky-rozhlas-region.cz, živé vysílání Českého rozhlasu Region z Mělníka naladíte na frekvenci 100,7 FM.

 

Tereza Čistotová
manažerka komunikace
tel.: 702 012 863
e-mail: [email protected]Zpravodajství