https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Dne 16.08.2007 ve 14:47 hodin bylo oznámeno na linku 156, v supermarketu EVA došlo k drobné krádeži. Muž z Býkve chtěl odcizit náplň RAID za 110Kč. Muž se k činu doznal, byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 16.08.2007 v 15:10 hodin strážníci vyjeli do supermarketu PLUS, kde řešili dvě krádeže – v prvním případě chtěla 26letá žena z Prahy odcizit 18x pivo CHEERS v celkové hodnotě 162,- Kč, jmenovaná se k činu doznala a byla ji uložena bloková pokuta. Ve druhém případě šlo o 3 osoby rómské národnosti, které ukládaly různé zboží do velké tašky. Při opuštění prodejny bylo u jmenovaných třech osob zjištěno, že zcizily větší množství drobného zboží. Při prováděném šetření hlášené krádeže byly tyto 3 osoby ( 2 ženy, 1 muž ) zajištěny ostrahou prodejny. Po vyřešení původně ohlášené krádeže ostraha hlídce oznámila, že u zadržených osob bylo nalezeno zboží v hodnotě cca 5 600,- Kč. Vzhledem k tomu, že vzniklo podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána PČR, která si celou věc v 15:55 hodin na místě převzala.

Dne 16.08.2007 v 17:32 hodin se strážníci do supermarketu PLUS museli vrátit, neboť zde došlo k další krádeži, navíc šlo o muže, kterého hledala i P ČR, která si muže od strážníků převzala k dalšímu šetření.

Dne 16.08.2007 v 18:22 strážníci opět vyjeli k PLUSu, tentokrát šlo o to, že na přilehlém neupraveném pozemku neznámé osoby nakládaly na vozidlo železo. Vzhledem k tomu, že hlídka po příjezdu na místo zjistila, že muži jsou zájmovými osobami PČR a nebylo možno určit výši škody a navíc vozidlo nemělo platné technické osvědčení, celou věc si převzala P ČR.

Dne 16.08.2007 ve 23:40 – pomocí kamerového systému bylo zjištěno, že se přímo uprostřed ulice Bezručova pohybuje podnapilý muž. Na upozornění řidičů nereagoval.Bylo předáno hlídce MP, která neznámého muže vytěžila na čerpací stanici Shell. Poté co hlídka muže poučila a domluvila mu stran jeho chování, opustila místo a pokračovala v kontrolní činnosti.

 

František Prachař, zástupce ředitele MP Mělník


Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7