Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Mělnické kulturní léto – výzva mělnické kultuře

Léto je vždy tak trochu ospalé, doba dovolených a rekreace. Snahou města je tak trochu všechny probudit.  Počasí posledních let připomíná jižní kraje včetně značně liduprázdných ulicí přes den. Ale v podvečer na jihu ulice ožívají čilým ruchem. A tak by to mělo být i na Mělníku.

Na druhou polovinu srpna, konkrétně od 15., se chystá takový malý budíček. Od tohoto dne až do 18.8. bude patřit náměstí a na něm postavené pódium vyhlašování výsledků sportovních akcí. No a podium pak zůstane na náměstí až do začátku září. Jako výzva pro všechny, kdo by chtěli přispět k oživení letních dnů. O koho jde? Začínající i pokročilé kapely různých žánrů, zpěváky, divadelníky či tanečníky. Samozřejmě nejsou vyloučeny i jiné žánry, zde nezmíněné. Ty všechny bychom chtěli oslovit a nabídnout jim možnost prezentace.

 Garantem celé akce je MKD Mělník ve spolupráci s městem Mělník a dalšími subjekty.

Co nabízíme? Pódium na náměstí Míru, zajištěné zázemí a případně základní ozvučení. Zbytek je na vás, účinkujících. Program, vystoupení a i případné vybrání dobrovolné odměny od diváků formou „do klobouku“.

Chcete to zkusit, myslíte si, že na to máte?

Pak neváhejte a přihlaste se v MKDM, nejlépe na tel. č. 603 554 895.  Jak celá akce dopadne, je tak hlavně vás.

 Uzávěrka přihlášek účinkujících bude 31. července, s programem seznámíme v prvním v srpnovém týdnu mělnickou veřejnost.

 Uvidíme, co je schopen Mělník nabídnout a jak kdo nabízenou příležitost využije. Výzvy se nemají přehlížet.  Město - z radnice