Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Muzeum M

program KIZ Štětí na 2. týden


KULTURNÍ STŘEDISKO:

9. leden - kostel sv. Šimona a Judy - TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT- účinkuje chlapecký sbor Páni kluci. Začátek v 18.00, vstupné dobrovolné

 

PŘIPRAVUJEME:

17. leden - sál Kulturního střediska - SPOLEČENSKÝ PLES MĚSTA ŠTĚTÍ - účinkují Originál Havlovka, TK Rytmus Roudnice n. Labem, host večera Yvetta Blanarovičová, moderuje T. Mikulský. Začátek ve 20.00, vstupné 120,- Kč.

22. leden - malý sál Kulturního střediska - PUTOVÁNÍ NOVÝM ZÉLANDEM - fotografie a zážitky z cesty Jiřího Kejdany a Václava Maffa Markvarta. Začátek v 19.00

1. únor - sál Kulturního střediska - SVÁŤOVA DISKOTÉKA V POHÁDKOVÝCH MASKÁCH - účinkuje Sváťovo loutkové dividlo s pohádkou, soutěžemi a spoustou písniček. Začátek v 15.00, vstupné 30,- Kč

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA

5. leden - čítárna 1. patro - ČÁRY MÁRY REZ - BARVY, FLEKY, VĚZ - výstava fotografií rezavých povrchů, fleků na starých omítkách upravených dle vlastní fantazie Růženy Ložkové. (výstava probíhá celý měsíc)

 

INFORMAČNÍ CENTRUM

2. leden - PHOTOSHOPKY II - výstava fotografií Stanislava Řábka

(výstava probíhá celý měsíc, otevřeno pondělí - pátek od 8.00 do 17.00, sobota od 8.00 do 12.00)

 

KINO ŠTĚTÍ

úterý 6. 1. v 18.00 ODPAD (USA) - nikdy nevíš, co můžeš najít? Tři kluci našli na centrální skládce v brazilském Riu něco, co jim zcela změní život. Martin Sheen a Rooney Mara v dobrodružném thrilleru.

středa 7. 1. v 18.00 ODPAD (USA) - nikdy nevíš, co můžeš najít? Tři kluci našli na centrální skládce v brazilském Riu něco, co jim zcela změní život. Martin Sheen a Rooney Mara v dobrodružném thrilleru.

čtvrtek 8. 1. v 18.00 BURÁCENÍ (ČR) - pomohl týrané rodině, ale sám za to zaplatil... Tomáš Hajíček a Vica Kerekes v české road movie podle skutečného příběhu.

pátek 9. 1. v 17.30 SEDMÝ SYN 3D (USA) - proti mečům, odvaze a odhodlání stojí mocná černá magie a armáda nestvůr. B. Barnes, J. Bridges a J. Moore ve velkolepé dobrodružné fantasy v českém znění.

                 ve 20.00 BURÁCENÍ (ČR) - pomohl týrané rodině, ale sám za to zaplatil... Tomáš Hajíček a Vica Kerekes v české road movie podle skutečného příběhu.

sobota 10. 1. v 17.30 SEDMÝ SYN 3D (USA) - proti mečům, odvaze a odhodlání stojí mocná černá magie a armáda nestvůr. B. Barnes, J. Bridges a J. Moore ve velkolepé dobrodružné fantasy v českém znění.

                     ve 20.00 BURÁCENÍ (ČR) - pomohl týrané rodině, ale sám za to zaplatil... Tomáš Hajíček a Vica Kerekes v české road movie podle skutečného příběhu.

neděle 11. 1. v 15.30 PADDINGTON (USA) - medvídek Paddington zažívá v Londýně neuvěřitelná dobrodružství. Slavný chlupáč v rodinném hitu v českém znění od producenta Harryho Pottera.

                     v 17.30 SEDMÝ SYN (USA) - proti mečům, odvaze a odhodlání stojí mocná černá magie a armáda nestvůr. B. Barnes, J. Bridges a J. Moore ve velkolepé dobrodružné fantasy v českém znění

a tentokrát klasickém 2D formátu.

 

Těšíme se na vaší návštěvu.

 

Vstupenky si můžete rezervovat v kině na tel.416  812 512, IC tel.416 812 715 nebo on-line na www.steti.cz   

Najdete nás také na facebook/KINO  ŠtětíKultura