https://www.traditionrolex.com/7

 Podejme ruku potřebným aneb Benefice v klubu | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Podejme ruku potřebným aneb Benefice v klubu

Potkáváme je na ulicích, v obchodech, různých institucích i kulturních akcích. Potkáváme je, někdy i pozdravíme, pakliže je známe od vidění. Ano. Od vidění… Nevíme tak, že se potýkají z nejrůznějšími handicapy, osobními či finančními problémy. Prostě to nevíme… Neboť se snaží za všech sil být samostatní, nemají v povaze o něco žádat, zdá se jim to nepatřičné. Prostě se chtějí se vším vyrovnat sami.

A právě i proto si zaslouží podat pomocnou ruku. Avšak bez velkých slov a gest.

V mělnickém klubu Stará Mydlárna vznikl nápad tyto lidi podpořit. Udělat něco, aby jim alespoň trochu ulehčili jejich osud. A jak jinak nežli pomoci tím, co v těchto prostorách týden co týden zní.  A to je skvělá muzika! A tak se zde uskuteční v pátek 13. února tentokrát již od 20 hodin Benefiční koncert!.

Muzikanty, kteří zde zahrají, není třeba ani blíže představovat, známe je přece z řady akcí, které proběhly v Mělníku, a v Mydlárně jsou téměř doma.

Kytarista, textař a zpěvák Petr „Baťa“ Kundrát. a excelentní  klávesista Tomáš Homuta, jehož na baskytaru doprovodí Petr Volf , jistě navodí tu správnou klubovou atmosféru.

A tak se připojte i vy a vyjádřete svojí solidaritu svojí účastí (…a také třeba i nějakým skromným obnosem) s těmi, kteří se dokáží prát se svým osudem.

Určitě to bude skvělý večer, kde se všichni pobaví a zejména…..pomůžou!!!

 

                                                                                               PhDr. Bedřich Marjanko
 Kultura

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Proč ne...


Pokud výtěžek nepůjde na různá individua, co mne s větší či menší pravidelností otravují u Kauflandu či Tesca,nemám problém.Výtečný nápad...

1.1 PhDr.Bedřich Marjanko To se


PhDr.Bedřich Marjanko

To se v žádném případě nemusíte obávat!!!


https://www.traditionrolex.com/7