Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Dne  08.09.2007   ve  13:00  hodin  strážníci řešili případ krádeže šroubováku v supermarketu Eva. Krádeže se dopustil občan bulharské národnosti, svůj přestupek uznal a zaplatil za něj blokovou pokutu

08.09.2007, 16:24

Žena nahlásila, že  v 9.patře jejich domu se na společné  chodbě před  jedním  z  bytů  nachází  starší  muž,  který nekomunikuje a má v ruce dráty. Na dotaz, zda volala RZS bylo  sděleno,  že ne.Bylo předáno hlídce MP a ženě bylo sděleno, aby, pokud se  muži udělá  nevolno, ihned  volala RZS. Hlídka  dorazila  po několika minutách na místo, kde bylo zjištěno, že muž je po operaci ruky a špatně komunikuje. Muž si stěžoval na  bolesti hlavy  a horní končetiny, proto hlídka MP přivolala RZS, která muže odvezla do nemocnice na vyšetření. Vzhledem k tomu, že muž žije sám, vzhledem k jeho současnému zdravotnímu stavu a věku bude o celé věci informován  pracovník Odboru soc.péče a zdr. MÚ Mělník.       

09.09.2007  8:50

Na linku 156 oznámil muž, že v ul.Řípská jej  měl údajně  vyfotografovat radar, i když dle navigace věděl, že  v   místech  se nachází,  a proto jel menší rychlostí než 30 km v hod.  Těchto  stížností je  údajně  více.  Hlídka MP  provedla  kontrolní test a při   rychlosti 30 km v hod. byl radar nečinný.                               

09.09.2007  9:15

Na  lince 156  požádali ze supermarketu  Kaufland jménem jejich zákazníka o pomoc hlídku Městské  policie Mělník. Muž si na parkovišti zabouchl ve vozidle klíče a po  provedeném  nákupu  nemohl odjet. Hlídka  Městské   policie  Mělník vozidlo  otevřela  a  po kontrole všech dokladů ( majitel vozidla ) místo opustila.      

09.09.2007 18:02

Strážníci řešili krádež v TESCU, kde 7letý chlapec rumunské národnosti chtěl odcizit košili a peněženku v hodnotě cca 400,-  Kč.  Protože se  jednalo o  nezletilého příslušníka  cizí  národnosti,  byl   okamžitě vyrozuměn  operační PČR,  který sdělil,  že si věc přebírá  k dalšímu šetření a na místo vysílá hlídku PČR. 

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice