Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Pozvánka na Mezinárodní mistrovství psů služebních plemen Mělník


Vážení přátelé,

Dovolujeme si Vás pozvat na Mezinárodní mistrovství služebních psů o Pohár generálního ředitele Nord Security Břetislava Švába, které organizuje Kynologické sdružení TART CZ MĚLNÍK ve spolupráci se Sportovním klubem Policie ČR pod záštitou starosty města Mělníka MVDr. Ctirada Mikeše.

Uskuteční se 10. -12. dubna letošního roku.

Tato akce propaguje služební kynologii jako nedílnou složku všech ozbrojených složek. Pomáhá připravovat mladé psovody a psy pro práci v ozbrojených a bezpečnostních složkách.

Mezinárodní mistrovství si za poslední desetiletí získalo prestiž nejen v České republice, ale i v zahraničí, o čemž svědčí pravidelná účast družstva Slovenské policie a Policie Litevské republiky a pozorovatelů sousedních států. Letos se oficiálně přihlásila i družstva Německa a  Rakouska. Soutěžit budou nejlepší týmy armády, policie, vězeňské služby, celní správy, městských policí, Cizinecké policie, a nejlepší družstva Civilních bezpečnostních služeb a kynologických klubů z České republiky.

Soutěž se koná tradičně v areálu Integrované střední školy technické v Mělníku.

Tradiční začátek mistrovství je v pátek, kdy se uskuteční první disciplina, noční práce psů a psovodů od 21.00 hodin.

V sobotu 11. dubna 2015 dopoledne jsou stopy v terénu a startuje vložený závod pro mladé psy a psovody. Slavnostní zahájení Mezinárodního mistrovství služebních psů bude ve 14.00 hodin. Poté budou pokračovat jednotlivé discipliny,

slavnostní vyhlášení výsledků a ukončení soutěže se předpokládá v neděli v 11.30 hodin.

Na Mezinárodním mistrovství jste srdečně zváni a předem vám děkujeme za jeho podporu v médiích.

 

Za Kynologické sdružení TART CZ Mělník

Luboš Lidický                                                            Zpravodajství