Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

13.10.2007, 19:30

Po anonymním oznámení vyjeli strážníci do ulice ul.  B. Němcové, kde měl ve vozovce ležet neznámý muž. Hlídka MP  na místě zjistila,  že se  jedná o  silně podnapilého 52letého muže z Mělníka.  Protože  hrozilo nebezpečí  dopravní   nehody  a   zranění  muže  a  nebylo  zapotřebí lékařského   ošetření,  hlídka   výše  jmenovaného  předala  jeho matce. 

14.10.2007, 12:40

Strážníci vyjeli na pomoc ženě, která si u Kauflandu zabouchla dveře vozidla,ve kterém si zanechala klíče. Strážníci otevřeli vozidlo bez poškození.

14.10.2007, 11:48

Dne 14.10.2007 v 11:48  hodin požádal  operační OO PČR o  vyslání hlídky  MP do  jedné mělnické ulice, kde  má docházet  k fyzickému  napadání majitelů  domu. Na místo byla vyslána hlídka MP,  ke které  se  přihlásila  žena a muž.  Tito shodně  uvedli, že  před  jejich  dům přijel vozidlem BMW pan N. z Mělníka a začal jim vyhrožovat zastřelením. Po krátké hádce odjel se slovy, že si přizve pomoc, oba zastřelí a zahrabe v  lese. V  době prováděného  šetření přijel  na místo  opět pan N. v BMW za doprovodu dalšího vozu. Pan N. byl hlídkou MP požádán o předložení průkazu totožnosti a zároveň o  podání  vysvětlení  k  celé  události. Pan N.  byl přítomností  hlídky  MP  evidentně zaskočen, choval  se rozrušeně  a uváděl,  že k majitelům domu  přijel na  návštěvu, a to z  důvodu vrácení  finanční částky 5000,- Kč.  Řidič druhého vozu  do   rozhovoru  nijak  nezasahoval,  pouze  krátce upozornil  napadeného muže,  aby se k panu N. choval slušně. Napadený muž požádal pana N., aby nevyvolával konflikt a z místa odjel. Byl silně rozrušen a trval na setrvání hlídky MP na místě, neboť se bojí o  život svůj, dětí a družky. Jak dále uvedl pan N. je  psychicky labilní  osoba, která  je údajně schopna všeho. V minulosti  několikrát použil střelnou zbraň. Oznamovatelé se vzájemně dohodli na podání trestního oznámení. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána hlídka PČR.

14.10.2007, 17:20

Na linku  156 oznámila žena,  že se v parku  Na Podolí  koupe nahá  dívka. Vyslaná hlídka MP na místě zjistila, že  se jedná o 15letou dívku z Mělníka.Ta uvedla, že se jednalo pouze o sázku mezi kamarády. Dívka nejevila žádné známky požití alkoholu či jiné návykové látky.

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice