Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Ze zatáčky do zatáčky

O uplynulém víkendu nás čekal předposlední závod letošního roku, tentokrát v A-Kart aréně v Litomyšli. Termín závodu byl výjimečně stanoven na neděli na osmou hodinu ranní...
Budíček nastaven na 4.00, umýt se, obléknout, vzít věci a hurá na závody. Cesta vůbec neutíkala, tma byla až do půl osmé do rána. Po příjezdu na místo a obhlédnutí tratě jsme měli smíšené pocity. Zázemí bylo kvalitní, trať by na tom byla podobně, kdyby měla aspoň kousek rovného úseku. Byla namotaná na malém prostoru a jezdilo se od zatáčky k zatáčce. Nejen že to je fyzicky náročné (ale to nám nevadí, protože u Hanze pravidelně zvedáme půlitry a máme obrovské svaly:) ), ale také to výrazně znevýhodňuje těžší jezdce. Ale konec výmluv... V plánu byly dvě kvalifikace po dvaceti minutách a dva závody zkrácené na deset minut kvůli zmiňovanému charakteru trati - prakticky se tam nedalo předjíždět. Hlavním úkolem tedy bylo zajet co nejlépe kvalifikaci. To se nám povedlo tak napůl, Míra Ullman skončil v první kvalifikaci šestý (+0.439sec), Libor Horák patnáctý (+0.790sec) a Jakub Chlouba po problémech s motokárou až dvacátý (+1.088sec). Ve druhé kvalifikaci se moc nezadařilo a Míra byl třináctý (+0.658sec), Jakub osmnáctý (0.780sec) a Libor až 23. (+0.990sec). Za zmínku určitě stojí fakt, že rozdíl mezi šestým a dvacátým místem činil pouze 4 desetiny vteřiny, přičemž mezi čtrnáctým a devatenáctým místem bylo pouze 8 setin vteřiny! Když jsem na začátku sezony psal, že nás čeká vyrovnaný souboj po celý rok, netušil jsem, že to bude takový extrém. V následujících dvou desetiminutových závodech se nic výjimečného nestalo a Mělníček.cz Racing Team vybojoval páté místo v Lize A. Toto umístění držíme i v celkovém pořadí šampionátu, na konečné 4. místo ztrácíme už devět bodů, šestý SHIKARI Racing team na nás ztrácí 3 body, rozhodne tedy poslední závod v Sosnové. Doufáme, že přijedete domovský tým podpoři (více info v kalendáři).

Celkové pořadí šampionátu:

Pořadí týmů - LIGA A

01  3K Racing Team             75
02  TBA Racing                    51
03  RS Solid Drive Racing      51
04  WASABI RACING             47
05  Mělníček.cz Racing Team 38
06  SHIKARI Racing Team     35
07  RapidKart Racing Team   33
08  Infinity Racing Team       21

Pořadí týmů - LIGA B

01  Kary.cz                              78
02  MishMash Team Motorsport  71
03  Jongens Racing Team         62
04  Go!Williams                       42
05  Curves Racing System        33
06  Defekt Racing Team           27
07  J.A.R. Racing                     27
08  SOME Racing                     11

 

 Sport

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Naši piloti


Kluci, i když jste až pátí, jste naši! A věřím tomu, že vám někdo špatně zmačknul stopky, což v tom celkovým nahňácaným pořadí znamenalo propady... to je jasný... Smiling PS: Fanoušek až za hrob, ne?

Obrázek uživatele LiPiss

1.1 jasne


jasne Bonde, diky za psychickou podporu:))