https://www.traditionrolex.com/7

 Externí DVD vypalovačka ASUS Zendrive na prodej | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Externí DVD vypalovačka ASUS Zendrive na prodej

Prodám novou externí DVD vypalovačku ASUS Zendrive SDRW-08D3S-U černé barvy. Cena 700 Kč

 

ASUS SDRW-08D3S-U ZENBOOK je externí DVD vypalovací mechanika. Její hlavní devizou je elegantní design ZENBOOK spolu s ultrakompaktním provedení. Mechanika nevyžaduje žádné externí napájení, stačí ji pouze připojit přes USB kabel. DVD vypalovačku můžete použít s ultrabooky ZENBOOK, ke kterým se bude hodit designově, ale také s ostatními notebooky bez mechaniky, tablety, Macbooky a chytrými televizemi.

Další devizou této mechaniky je podpora přehrávání i na tabletech a TV. Dvojnásobné zabezpeční Vašich dat zajistí funkce šifrování disku. Disky lze vypalovat pomocí příjemného rozhraní ve 3 jednoduchých krocích, takže se vypalování stane mnohem snadnější.

Mechanika zvládá rychlosti čtení DVD+-R/RW/DL/-ROM 8X, DVD-RAM rychlostí 5X, CD-R/RW/ROM 24X. Rychlost zápisu je pak na DVD+-R/+RW 8X, DVD-RW/+-R DL rychlostí 6X, DVD-RAM 5X a CD-R/RW 24X. Přístupová doba u DVD i CD médií je 200 ms a vyrovnávací paměť 1 MB.

Externí mechanika se k počítači připojí přes USB 2.0 rozhraní a je kompatibilní s operačními systémy Windows XP, Vista a 7 a Mac OS X 10.6 a vyšší. Rozměry činí 144 x 148 x 20 mm při hmotnosti 335 gramů.

Prodám předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

https://www.traditionrolex.com/7