https://www.traditionrolex.com/7

 Zkušenosti s autoškolou v Mělníku... | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Zkušenosti s autoškolou v Mělníku...

Vznáším dotaz do veřejného fóra, kdo umíte odpovědět, poraďte, podělte se o zkušenosti. Kterou autoškolu v Mělníku byste doporučili, a proč? A na koho si raději dávat pozor?

---
Za prvé se na tu věc chystám sama, a za druhé by jedna kamarádka potřebovala kondiční jízdy a moc to tu v tomto ohledu nezná. Tak kdo máte (jakoukoliv) zkušenost, tak sem s ní.

Dík.

Zajmy & hobby následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

999 Autoškola


Ono to hrozně záleží na tom jakého člověka zrovna dostanete. Z mé zkušenosti může být v 1 autoškole i dobrý i špatný instruktor. Takže bych se spíše ptala přímo na instruktory. Smiling A s komisaři to samé. U zkoušek je to tak z 50% o tom jakého komisaře jste dostali a jakou má zrovna náladu. Já osobně jsem si užila řidičák na motorku neskutečně. Ale ten na auto, to byl stresík Laughing out loud

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

998 autoškola


Někdo tu oživil mnou vyvolanou dávnou diskuzi, tak jen přispěju se zkušeností. Protože jsem dělala autoškolu daleko po třicítce, nepotřebovala jsem, aby se mnou jednal lektor jako s osmnáctiletou studentkou. Proto jsem z jedné autoškoly po dvou jízdách odešla (na první jízdu mne vzal do kokořínských serpentin, a pak řval, když jsem to nedala úplně tak rychle, jak si představoval), a několik let jsem dala autoškolu "k ledu". Nakonec mne okolnosti donutily, abych to zkusila znova, a vsadila jsem na pana Sekvarda. 

Udělala jsem dobře. Testy dopadly na výbornou a jízdu jsem také dala napoprvé. To bylo před 4 lety a od té doby jezdím. Pan Sekvard je kliďas, ke zkouškám vás nepustí, dokud to neumíte. Doporučila bych ho každému.

Obrázek uživatele milk

998.1 Moje známá kvůli nemoci


Moje známá kvůli nemoci svého manžela a stojícímu autu v garáži dělala loni řidičák v 70 létech.Vyprávěla,jak učitel AŠ málem spadl pod auto když přišla na první jízdu.Zkoušky udělala napoprvé a s učitelem a zkoušejícím se tomu zasmáli.Nevím u které AŠ dělala kurz a tak to zde nemohu uvádět jako reklamu.

997 Na silnici, jo??? Proboha


Na silnici, jo??? Sad Proboha živýho, obchází mě děs i pěšky. A nejdřív se to chce učit jiné důležité věci, takové ty základní. Třeba pozdravit.

996 katalog


ahoj, pokud hledáš nějké objektivní hodnocení autoškol, tak se zkus kouknout do nějkého katalogu. Tam si většinou můžeš vybrat podle recenzí atd.
Já si třeba vybíral autoškolu za katalogu http://www.autostudy.cz a hodně mi to usnadnilo práci s vybíráním. Smiling

995 ja a moje zkusenosti s touto


ja a moje zkusenosti s touto autos. ani nebudu chvalit ani pomlouvat ale jizdy jsou celkem zajmave.vzdy davame pauzu u tesca a pan ucitel nakupuje jak divy.a kdyz mi neslo couvani tak pan ucitel byl vic na nervy a spoceny nez ja.ale to nic.jinak pohodicka.....

Obrázek uživatele milk

994 Krásná debata


Jako každá škola je i autoškola jen základem pro budoucí provozování v daném oboru.Učitel při předávání vědomostí musí předem odhadnout,jaký typ žáka má před sebou,zda jít na něj natvrdo,nebo jednat v rukavičkách .Zde je výhoda,že každý žák přichází dobrovolně a škola trvá jen pár měsíců.Důležitým faktorem je i "školné" o které nikdo nechce přijít.Nakonec se jezdit naučí i ženy a v cirku naučí i medvěda na motorce.Podle řidičáku a na silnici se nepozná,jakou autoškolu řidič navštěvoval. Jestli-že máte podobný názor je to jen náhoda,ale potěší.

993 fišer


Autoškola fišer nejlepší autoškola v který jsem byl ,teorie jízdy a testy všecko v poho prostě autoškola jak má být.Rád jse do ní vratím.

993.2 www.AutoskolaMelnik.cz


Webové stránky mají na www.autoskolamelnik.cz

993.1 :D


Jako vtip je tenhle příspěvek hodně dobrej. Jen doufám, že to tak bylo i myšleno.

993.1.1 :)


tady člověk nikdy neví, ale je evidentní kdo si tu dělá dlouhodobě největší bezplatnou reklamu:-D

Jinak ty stránky jsou totální amaterismus a chybí tam dost podstatných informací, např. cena ŘP ať už jakékoliv kategorie - drobnost ..., hlavně že je tam vlevo hozený jeden povzbudivý text z těchto stránek za druhym:-D to jen potvrzuje má slova o určitym chaosu a amaterismu ve kterém tato autoškola funguje, btw ubezpečuji všechny že tento text nepíšu ani pod vlivem alkoholu natož pak drog, jak by mi tu zas někdo mohl podsouvat:-D

993.1.1.3 Ty nic jiného neumíš než


Ty nic jiného neumíš než kritizovat, určitě si napoprvé neuďelal autoškolu, tak tě to tak možná sere a chceš jim udělat zle, kdo je zná, tak si řekne co si za hlupáka. Ale určitě zas napiš, ať se pobavíme. A nebo se přejmenuj, ať to vypadá že maš kamoše.Už si s tim fakt trapnej.

993.1.1.3.1 už mě to nebaví


Tak předně já v tom původním článku rozhodně jen nekritizoval, pouze upozorňoval na nedostatky, a docela dlouho se bavím těma reakcema tady, pro jednoho jsem ožrala, pro druhýho úchyl a pro třetího neschopnej udělat autoškolu (s tím jsem opravdu problém neměl)...., ikdyž kdo ví třeba tu na mě reaguje neustále jen jeden a přejmenovává se aby tu měl kámoše hm....?

btw: kdybych chtěl dělat někomu zle tak píšu o jiných věcech a rozhodně ne sem ....

993.1.1.2 ?


Mě ta stránky podali všechny informace co potřebuji.Více nepotřebuji a když budu potřebovat tak si zavolám.

993.1.1.2.1


je to fajn fajnový:-D mě se taky líbí jsou tam i fotky

993.1.1.1 Pipo, ty chudáku


Jseš zamindrákovanej ko*ot, běž se ukájet jinam!

993.1.1.1.1 :)


hezky pěkně, co se člověk ještě o sobě nedozví:) já nemam mít z čeho mindrák, trocha objektivity v této diskuzi nezaškodí, toť vše, všem budoucím řidičům hodně zdaru a vybírejte pečlivě;)

992 Fisher


Ahoj, já i přítelkyně jsme dělali autoškolu u p. Fishera. Je pravda, že teorie se hodně protáhla, hlavně u přítelkyně, já tam moc nechodil Smiling Jde o to hlavně ukázat, že zvládáš testy a křižovatky bez problémů. Co se týče jízdy, oba jsme jezdili s Romanem a byli jsme maximálně spokojený, opravdu moc pohodovej chlapík Smiling

991 autoškola Fišer


Já bych tu chtěla pouze reagovat na některé příspěvky,které se týkají autoškoly Fišer.Nemám ve zvyku se do těchto debat zapojovat,ale dnes udělám vyjimku.
V prosinci 2008 jsem dělala zkoušky,ve 42 letech mne manžel přihlásil do autoškoly k panu Fišerovi.Odchodila jsem si poctivě všechny hodiny teorie i jízdy.Můžu říct,že neustálé opakování není zábavou vyučujícího,ale pokud po sté žák stále neumí odpovědět na stejně položenou otázku,je možné se o správnou odpověď pokusit pouze opakováním(viděla jsem to na vlastní oči) .Ono v ten okamžik je to docela legrace,když žák tupě zírá a cosi blekotá,ale pro učitele je to zdržování a tím i protažení výuky.
Můj dík patří nejen všem Fišerům,ale i Romanovi,protože díky nim teď jezdím jako drak.
A k tomu chaosu - začínala jsem v jedné skupině a skončila v úplně jiné,ono jde taky o to jak se chodí na teorii,pokud celá skupina chodí pravidelně a poctivě,tak se dostanou i k jízdám a pokud se nenaučí testy,logicky se nedostanou do auta.Je to jednoduchý princip,který snad pochopí každý.
No nic každý ať se rozhodne sám pro jakou chce autoškolu,protože každý si po úspěšných zkouškách bude stejně hájit tu svou.
Ale ruku na srdce,kdo z vás by chtěl stát před bandou lidiček chtivých řidičáku bez práce a snažil se těm človíčkům,kteří kolikrát ani pozdravit neumí,něco vysvětlovat.Já tedy ne a to jsem učitelka Smiling
Kritizovat umí lehce každý
Takže ještě jednou DĚKUJI autoškole Fišer a vzkaz pro ně - tak kluci - pokuta žádná,auto je pořád celé,body mám všechny Smiling))))skoro vzorná Vaše řidička Hanička -sluníčko Smiling))))))


991.1 :-)


a pak všichni žili šťastně až do smrti:)

990 Dělal jsem u pana Odehnala


Dělal jsem u pana Odehnala hrozně moc sem sním byl spokojenej naučí umí zařvat když něco děláte špatně zasmějete se Smiling prostě pohoda doporučuji Smiling

Obrázek uživatele cacenka.d

990.1 nesouhlasim


Umi zarvat, ale i vic nez je zdravo, me moc nenaucil. Jsem pro Fisera.

990.1.1 Souhlasím.


Souhlasím.

990.1.1.1 jo a co vás


jo a co vás dámy nenaučil?? By mě celkem zajímalo. že mu tam lezou holky který jsou líný se podívat do testů a udělat si jich pár denně za to on nemůže a že za volant lezou paka který nevěděj kde je plyn a spojka je taky ubohý pak to taky na těch silnicích vypadá... ze zadu to do mě napálý slečna jéjda já sem si spletla brzdu nechápu totálně ale to je jiná věc...

990.1.1.1.1 To jo,


To jo, souhlasím... ono je dneska těch lidí, co jsou líní se podívat do knížek spousta - ale, základní pravidlo Mkajo, když už nadávám, tak si dám bacha, abych aspoň nadával správně Eye-wink Snad ti za tu oko vyrážející hrubku zčervená aspoň jedno ucho člověče Smiling

99 Fišer = chaos


Žádnej řád a pořádek, výuka počala slovy "tady si sedni a koukej" , v normální autoškole bývá zvykem že jsou žáci nabíráni ve skupinách a začínají všichni ve stejnou dobu společně nejprve teorie, potom jízdy, ne však zde.
Přístup pana Fišera je více než familiérní a mě tedy moc neseděl, od placené vzdělávací instituce bych toho čekal rozhodně víc než jen "nazdar, co chceš, tady si vem papír, sedni si a koukej" . Neřikám že nic nevysvětlí ale pokud přijdete třetí den po sobě na teorii a koukáte na to samý a pokaždý s jinejma lidma co se tam různě prolínají začně vám to lézt na nervy. Teoretická výuka má trvat předepsaný počet hodin, poté by měli následovat jízdy, jízdy následujou ale až má zrovna někdo z kluků instruktorů volno, což s ohledem na množství nabíranejch aspirantů je nejdříve za 2 měsíce (pokud jste tedy "obyčejný" žák).
O tom že by někdo odjezdil předepsaných 28 hodin jsem tedy neslyšel, většina lidí s kerýma jsem mluvil včetně mě odjela ani ne 20 - už ti to jde tak tě napíšem na zkoušky - je tedy evidentní že o peníze tu jde až v "první řadě".
Abych to zkrátil - nechci tady kritizovat instruktory, kluky sem poznal a jsou v pohodě a že by někoho buzerovali o tom jsem neslyšel, pan Fišer je svůj, to mu taky nemůžu upřít ačkoli jeho přístup je "ze staré školy". Ale organizace veškerá žádná a snaha upřednostit kvantitu před kvalitou určitě neni to co by mělo u dobré autoškoly být.

99.1 Nevíš co mluvíš


Milý chlapče, docela mě pobavil tvůj přispěvěk...Koukám, že když jsi to psal tak si bud lemtal pívo nebo kouřil trávu, jinak si opravdu nedokážu vysvětlit co to tady kecáš..Vemem to od začátku..To tvoje tak si tady sedni a koukej , k tomu bych ti rekl jediný a to bude otázka..a co bys jako chtěl? že se te každej zvlást ujme extra se ti bude venovat nebo co?opakovani je matka moudrosti a pokud si to videl jednou a pamatujes si to tak si asi borec. Myslim si že pres to co tu pises by ti to nepomohlo ani desetkrat. Zkus si někde zorganizovat 50 lidi a říct jim budte tu v 8 a budem delat to a to..Asi jsi naivni. Myslim si, že pan Fišer už to dělá nějakej pátek než aby mu tady nějakej bezmozek kecal do toho co má dělat. Ted tam chodim a jsem maximalne spokojen, vše jsem si zopakoval několikrat a pak když se mě někdo na něco zeptá tak nemusim hloupě čumět jak vocas...myslim si že kdyby jsi se ho zeptal na cokoliv tak ti to rád řekne, a jestli si myslis že prijde do autoskoly kouknes se na vsechno udelas si par jizd tak si na omylu...kdyby bylo min takovejch lidi jako ty za volantem tak je mozna min nehod...a kdyby bylo vic lidi co si to do tý hlavy nechaj vštípit tak by to asi taky vypadalo jinak...Základku si taky neudelal za den genie..A co se jedna s tim familiernim přistupem nevim jestli jsi spal v knihovne nebo neznas jiný slova...ale jestli ti vadi že je na tebe nekdo prijemnej a jde ti po vůli tak to akorat dokazuje to co meles...mel sis udelat ridicak nekde na vojne treba by te tam mrdali za vsechno, ale lidem jako ty vojna chybi a kdybys byl chlap tak odevres hubu a nepises tady anonymne nejaky hovadiny,...ja bejt tebou tak zvednu zadek a jdu se omluvit a proberu se z tý diskotéky.                                                                                                                Kamil Z.

Obrázek uživatele cacenka.d

99.1.2 autoskola Fiser


Mozna sedni a koukej, ale taky i vysvetli o co go a proc komunikuje se o tom, bud rad. Jinde bys mel prave sedni a koukej a na nic se neptej a ja jdu kourit. Ja jsem byla naprosto spokojena, byla jsem rada za pristup tak ted se podivej na krizovatky, pak si o nich promluvime, abyste to vsichni pochopili. A ze je to rozlitane? Jasny, ale hromada lidi proste nema cas kazdy den na 2 hodiny, nekteri pracuji a delaj od nevidim do nevidim a je to problem. Navic to ze nekdo prijde a rekne ti cim pak budes jezdit, aby sis podle toho uz zacal jezdit v malym aute nebo velkym, dieselu nebo benzinu i to my prijde trochu na urovni. Hlavne me bavi tva predstava, ze jim asi vsechno hradi stat, oni jsou soukroma autoskola kdybs nevedel. Ja je muzu vrele doporucit.

99.1.2.1 tak


nevim jak jsi přišla na to že mam představu o tom že jim to platí stát?:/ právě že jsem narážel nejvíc na to že jsem si to zaplatil sám a nebyl jsem spokojenej s tim co jsem za to dostal....., toť vše.
Zajímavý že se tu nikdo nepustil do oponence týkající se počtu odježdených hodin, což je asi dost důležitej fakt na kterym autoškola právě nejvíc vydělává, navíc když člověk každou druhou jízdu dělá spíš taxikáře tak je to fakt super - za ty prachy...., ale tak jak řikám každýmu asi vyhovuje něco jinýho....na druhou stranu je to tak asi všude, halt prachy jsou prachy

99.1.1 :-D


trošku podrážděná odpověď, jako kdyby ji dělal někdo z "píár" Laughing out loud

Uvedl jsem svůj pohled na věc opřený o vlastní zkušenosti a za nim si stojim. Nepsal jsem nic o tom že by mi vadilo víckrát si něco zopakovat a tvoje argumentace je v tomto směru naprosto demagogická......ale pobavila mě to jo.
Hlavní problém jak jsem již zmínil je v organizace práce která v této firmě nefunguje tak jak by měla, nic víc nic míň, pokud to někomu vyhovuje jeho věc.

99.1.1.1 Jirka8


Ty umíš psát jen v nočních hodinách když si nalitej nebo nafetovanej.Asi moc chytrej nebudeš když píšeš takove hovadiny.Nikomu  nechci dělat reklamu ale já byl maximalně spokojenej u Fišeru a myslím si že jeden trapnej blbecek jako si ty jim neublíží.

99.1.1.1.1 Re


nejmenoval jsi se předtím Kamil?Laughing out loud styl vyjadřování i argumentace shodná....ubohá, myslim že soudný člověk si udělá obrázek sám

98 p. Fišer


Dobrý den,
sice ještě s autoškolou zkušenosti nemám, 18 mi bude až příští rok v květnu, ale už vím, že si jí půjdu dělat k panu Fišerovi, k nikomu jinému. Nejenže jsem na něj slyšela samou chválu od mých přátel, jak byli skvěle připraveni na zkoušky od pana Fišera staršího tak na jízdy u Martina Fišera, ale nejvíc mě potěšilo to, že mají trpělivost i s lidmi, kteří za volantem sedí poprvé, jako já. Nikdo z mých známých, kteří autoškolu u Fišeru dělali si na ně nemohou stěžovat, jsou maximálně spokojeni.

97 Fišer


Autoškolu jsem vybíral podle zkušeností lidí v různých diskuzích, a nejvíce chvály a pozitivních zkušeností jsem viděl a od jiných zase slyšel na Autoškolu Fišer, tak jsem se tam přihlásil a můžu říct z vlastní zkušenosti, že jsem udělal správně. Maximální spokojenost, na jízdy jsem měl Martina, když jsem usednul poprvé za volant tak jsem si myslel, že se řídit nikdy nenaučím, ale opak je pravdou, Martin měl se mnou velikou trpělivost a všechno my v klidu vysvětlil a bylo to v pohodě. Teorii mě učil František, věnoval my taky fůru hodin a všechno vysvětloval velmi srozumitelně a ještě se ptal jestli je my to jasný a bylo to taky úplně v pohodě. Celkově mám s toho dobrý pocit protože v tom mám jasno a vím že mám ty nejlepší základy, jaký jsem mohl v autoškole vůbec získat. Tímto bych jim chtěl ještě jednou za všechno poděkovat! A těm kteří ještě váhají tak vřele doporučit. Pavel J

96 Fišer


Já dělal řidičák u Fišera, F. Fišer mě suprově naučil teorii a M. Fišer mě perfektně naučil řídit. Moc jim za to zpětně děkuji!! Kdybych dělal na náklaďák, tak ani neváhám...

95 Takže zaprvé u té kritiky


Takže zaprvé u té kritiky Autoškoly Krejča mám výhradu. Autoškola Krejča se dělí na 2 pobočky. Ta na Blatech, kde vyučuje opravdu starej Krejča a mám dojem, že i mladej a na pobočku na Bezručovce kde vyučuje starej p.Zelenka a mladej Zelenka. Já osobně mám řidičák 14 dní a dělala jsem ho u Krejči na Bezručovce. Jako učitele jsem měla starého p. Zelenku a maximální spokojenost. Nikdy nezvýšil hlas, v klidu vysvětlil. Na druhou stranu jednu jízdu jsem měla s mladým Zelenkou ( starej nemohl nebo co) a bylo to takový psycho, že když jsem vystoupila tak mi bylo do breku.. Hol jsem nebyla na takovej přístup zvyklá. Zkoušky jsem v pohodě zvládla, ale spousty lidí kolem mě neprospěly. Další poznámka je, že autoškola v Hoříne už nefunguje. Sebrali mu licenci...Fišer se prý dá uplatit, takže na zkoušky u Fišera se spolužáci neučili.

Obrázek uživatele raist

95.1 Taky mam autoskolu u


Taky mam autoskolu u st.Zelenky, a taky spokojenost.

94 autoškola


ahojík želvi,ikdyž autoškolu udělanou nemám přesto vím kdo je ze všech autoškoláků z mělníka nejlepší.Je to p.SEKVARD tento člověk moc dobře ví že ten kdo si u něj dělá řidičák  je jenom člověk.Jednou z jeho neobičejných vlastností je ta že dokáže  při chybě svého žáka zachovat chladnou hlavu a najít spolu se svím žákem řešení daného problému třeba na kafíčku na benzínce což dokazuje že zbytečné stresování žáka není jeho případ.Tento člověk se neřídí heslem čím více žáků tím lépe nebot´ jeho hlavní prioritou je dát svému žáku co nejvíce může.takže chcete-li profesionální přístup učitele bez zbytečného ponižování už víte na koho se obrátit   PÁ   TYNA

93 Radl i Fišer


Z vlastních zkušeností mohu posoudit pouze autoškoly Radl a Fišer. V obou případech jsem byl naprosto spokojen. Výuka probíhala tak, jak měla, a na zkoušky jsem byl dostatečně připraven. Navíc jsem se nesetkal s tím, že by se na mě kdokoli bezdůvodně ohradil, nebo na mě dokonce řval.

Obrázek uživatele brmbrm

92 dělal jsem autoškolu u Krejči a už nikdy více...


Většně byl pořád ožralej a nebo z něj byl cítit chlast...nechapu,jak nekdo takovy muzu vubec delat autoskolu,kdyz je vetsinou porad ozralej a huli jak fabrika..jestli chcete delat autoskolu v zakourenem baru,tak jdete urcite k nemu.jinak je velice neprijemny a hrozne sprosty..Krejca uz nikdy!!!

91 Fišer autoškola je nejlepší


Dělal jsem autoškolu u Fišera a byl jsem nad míru spokojen. Jezdil jsem s mladým Martinem, který byl v pohodě a veškerá nervozita opadla hned při první jízdě,vše probíhalo tak jak má.

Když AUTOŠKOLU tak jedině FIŠER

90 Já dělal řidičák u p.


Já dělal řidičák u p. Rádla a nedám na něj dopustit. Dostal jsem dvakrát strašně vynadáno a oba případy si pamatuju tak dobře, že už tu chybu (přejetí nechráněného přejezdu bez pořádného rozhlédnutí) neudělám. Jestli o někom řekl že se nikdy nenaučí řídit, pak to není jeho nezdvořilost, ale pravda. Na rozdíl od jiných expertů má tolik zodpovědnosti, že takovou neřízenou střelu nepustí na silnici.

9 Cena AŠ?


Kolik tak pro zajímavost stojí v současnosti ŘP na sk. B u mělnických autoškol?

8 Jednoznačně Fišer


Autoškolu jsem dělala nejprve u Rádla se kterým jsem nebyla absolutně spokojena, zbytečně mně nervoval a podceňoval a též přesvědčoval, že v životě nebudu umět řídit, přešla jsem proto k p. Fišerovi a za měsíc jsem šla ke zkouškám, které jsem v pohodě udělala. Je to pán, který si na nic nehraje a taky něco naučí. Nevím, jaký je teď jeho syn, ale taky jsem s ním pár jízd měla a byl v pohodě. Ale je to taky už asi šest sedm let zpátky a za tu dobu se ledacos změní

7 p. Kanka


delal jsem u p. Kanky a v pohode, doporucuji...

7.1 jízdy


jo jenom nesmis mit na jizdy jeho syna. Co pamatuju tak ten zacal byt nervozni kdyz si jel na okresni silnici pres sedesat

7.1.2 i mladej je v pohodě


Překvapilo mě, že si Mára stěžuje na mladého Fišera a jeho nervozitu při vyšších rychlostech. Já s ním odjezdil většinu jízd a na rychlost koukal jen ve městě, když jsem věčně překračoval padesátku :o)

Mimo město jsme ale jezdili naprosto normálně. Ono totiž záleží, jak ten žák jezdí. Možná jste si sami všimli, že se s někým v autě bojíte a s někým ne. A když máte sedět vedle někoho, kdo sedí v autě třeba poprvé, není to pro profi řidiče žádná slast :o)

Abych se ale vrátil k tématu. Papíry na malou motorku jsem dělal u Zelenky (autoškola Krejča) a ten mi moc nevyhovoval (přístupem a chováním). Bylo nás ve skupině hodně, tak toho měl asi holt dost no :o)

Na auto a velkou motorku jsem dělal papíry u Fišera a maximální spokojenost. Solidní a příjemné jednání, individuální jednání (tzn. kolikrát jsem jezdil jízdy v době, kdy se mi to hodilo).

Perlička na závěr...papíry jsem dělal přes zimu a v den 18. narozenin si pro mě neohlášeně přijel Martin Fišer do školy. Prostě za mnou přišel třídní, že mám návštěvu. Začátkem února bejvá zima a právě ten den bylo hezky, a tak jsem si mohl odbýt jízdy i na motorce Laughing out loud No není tohle full service?

7.1.2.1 myslim ze Mara si nestezuje


myslim ze Mara si nestezuje na mladeho Fisera Smiling

Obrázek uživatele LiPiss

7.1.1 :)))


jo a permanentne vypravel trapny vtipy a minimalne 3x za jizdu jsem mu zastavoval na malou... mladej, to je klasik:)))

7.1.1.1 pravda, taky jsem mu parkrat


pravda, taky jsem mu parkrat zastavoval :))

Obrázek uživatele malý princ

6 p. Fišer, starší


Připojuji se k Travičce. Pokud nemá licenci Sekvard, šel bych z fleku k panu Fišerovi, staršímu. Párkrát jsem ho zažil na školení řidičů služebních vozidel a je hodně v pohodě a nad věcí. Přitom má přebohaté zkušenosti a dokáže si zachovat klid a respekt zároveň.

5 Moje papíry...


Já dělal papíry u Rádla. Je super. V pohodě, kliďas. Můžu vřele doporučit!

5.1 Ano ano


přeběhl si mě, chtěl sem to sem napsat. Je v klídku, všechno v pohodě vysvětlí, akorát sem už cca po 5 odjezděnejch hodinách měl jít na zkoušky, ale odmítl sem, takže sem si normálně dojezdil ten potřebnej počet hodin. Nesmíte se dát. Ale je fakt v lidu

4 "...a víte co by se teď stalo?!!"


- "...ano, vyhodili by mě od závěrečných zkoušek."

- "Od závěreček?!... do popelnice by nás vyhodili!!..teda jestli by nás zpod toho náklaďáku vůbec posbírali!!"

...tak tohle bylo jediný a samozřejmě oprávněný vybouchnutí, když jsem se chystal projet stopku ve Sportovní před přijížděcí Liazkou. Jinak je ten pán hodně velký kliďas, umí naučit, nikoho nestresuje a má spoustu autoškoláků za sebou (většinou úspěšných). Jmenuje se pan Rádl.  

Obrázek uživatele Travicka

3 Hele Zelvo, jestli mas 


Hele Zelvo, jestli mas  rada puch alkoholu a neznas strach, bez ke Krejcovi...delala jsem u nej papiry na motorku a opravdu NEVER MORE. Na auto jsem presla k Fiserovi a starej pan Fiser supr, hodnej, vsechno petkrat vysvetli a jeste se zepta, jestli vsemu rozumis. Takze tvoje vstupni znalosti muzou byt treba jen to, ze auto ma 4 kola a volant a kdyz tam budes poctive chodit a delat testy, ridicak udelas a nebudes se cejtit na silnici zmatena. Na druhou stranu, kdyz s tebou bude jezdit Martin Fiser, tak proste ja nevim, me treba nesednul..takovej namachrovanej frajirek. Ale tobe by urcite neudelal to, ze si o jizdach jezdil neco vyrizovat a nechal te 20 minut trcet v aute atd atd..myslim, ze tohle si dovolej jen na ty, co jim je tech cerstvejch 18 a nevedi, ze si nemusej nechat vsechno libit. Ja bych sla k Fiserovi klidne znova. A Sekvard mam dojem prisel o licenci..

3.1 Krejča nikdy...


Jednak má strach, jednak to nestálo za nic...

2 Autoškola


Ahoj,před více jako rokem jsem řešila to samé.A protože nepocházím z Mělníka,začala jsem se ptát.Kamarádka mi doporučila pana Fišera a musím říct,že velmi dobře.Nechci dělat nikomu reklamu.A ruku na srdce,pokud se tomu člověk věnuje,pak je z půlky úspěch zajištěn.Občas si holky pletly autoškolu s přehlídkovým molem a když došlo na testy,tak zaplakaly.

Obrázek uživatele malý princ

1 Zkus třeba...


Já mám dávnou zkušenost s p. Sekvardem z Hořína. Je přísný, ale dobrák.

Naopak nechvalné info jsme slyšel o mladém Fišerovi.

 

1.1 Sekvard


U pana Sekvarda jsem dělala autoškolu taky, ale mám pocit, že on ji už nevlastní. Učí pod někým jiným. Je fakt, že byl v pohodě, ale první den, kdy jsem přišla a čekala, že mi někdo něco vysvětlí apod., tak jsem se nedočkala. Byla jsem u něj na zahradě usazena do auta a učila se řadit. Když jsem pochopila "smysl" řadící páky, byla jsem posazena za volant a musela jsem řídit z Hořína až k Mexu přes nový most. Laughing out loud No byla jsem hozena do řeky a snažila se plavat. Nemůžu říct, že bych se u toho nebavila, ale neřekla bych, že je to dobrý začátek. Pravděpodobně měl ke každému jiný přístup. Ale toto je moje zkušenost. Každopádně hodně slýchám i o panu Fišerovi a byl mi několikrát vychválen. Ale osobně netuším. Pak je prima pan Krejča. Několikrát jsem se s jeho učiteli setkala a všichni se chovali velmi příjemně. Nováčci začínají na trenažeru, což mi přišlo docela fajn. Alespoň si tam člověk vyzkouší i co je to jízda na ledu a jiné nepříjemné situace, do kterých se dostanou málokdy a ve škole vůbec. A nedopadne jako já, když jsme jeli v zimě z hor a já se pokoušela řídit na zledovatělém sněhu. (Po pravé straně svah dolů a nalevici vzhůru.) No ale i to jsem překonala bez přípravy. Pro dívku bych spíš doporučila vybírat někoho s citem, kdo nekřičí a nevzteká se. Zvlášť, když je slečna opravdu citlivější. Ono se pak moc dobře neřídí, když Vám někdo křičí do ucha, že snad ani nevíte, co je to pětka.Laughing out loud Klukům je to šumák. Přece jen jsou mužnější a snesou víc, než my, slabé ženské pohlaví. Nu, Želvo, rozvířila´s zajímavou diskuzi. Smiling A ještě jedna věc, ono je to celkem jedno, kdo Vás učí, stejně vždycky dojde na pana inspektora Dvořáka, nebo ten už taky není?


https://www.traditionrolex.com/7