https://www.traditionrolex.com/7

 První část výstavby bytových domů v Bezručově ulici úspěšně dokončena | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

První část výstavby bytových domů v Bezručově ulici úspěšně dokončena

SICOM stavební družstvo Mělník slavnostně předalo 10. prosince 2007 městu Mělník infrastrukturu vybudovanou, i díky spolupráci s městem, v rámci výstavby souboru bytových domů v Bezručově ulici. Výstavba infrastruktury byla financována družstvem a přispěje k rozvoji této části města. Družstvo současně představilo nově dokončenou stavbu objektu „B“, který se skládá z 36 bytů. V bytovém domě se dále nachází sklepy náležející k bytům a vnitřní parkovací stání umístěná v prvním podzemním podlaží.

Výstavba objektu „B“ byla zahájena v červnu 2006 a na počátku měsíce listopadu tohoto roku byl objekt úspěšně zkolaudován. V současnosti bylo budoucím vlastníkům předáno k užívání 34 bytů, dva zbývající byty jsou připraveny k prodeji ve stavu před provedením klientských změn.

SICOM stavební družstvo Mělník zajišťuje klientům, budoucím uživatelům a vlastníkům bytů, financování koupě bytů pomocí úvěrů od smluvních partnerů družstva, České spořitelny a.s., pobočka Mělník, a Modré pyramidy stavební spořitelny a.s. SICOM stavební družstvo Mělník by touto cestou zároveň rádo poděkovalo těmto smluvním partnerům za nadstandardní spolupráci v průběhu celého projektu, jejímž výsledkem bylo úspěšné zajištění financování koupě bytů pro klienty družstva.

SICOM stavební družstvo Mělník nyní připravuje výstavbu objektu „A“, který je členěn obdobně jako již zmíněný objekt „B“, obsahuje tedy 36 bytů, sklepy příslušející k bytům, společné prostory a vnitřní parkovací stání v prvním podzemním podlaží objektu. Zahájení prodeje bytů v tomto objektu je plánováno na leden 2008 a započetí výstavby je plánováno v průběhu jara téhož roku. Dokončení objektu a předání bytu uživatelům se předpokládá v polovině roku 2009.

PřílohaVelikost
byty1.jpg32.8 KB
byty2.jpg27.88 KB
byty3.jpg28.55 KB
byty4.jpg16.86 KB


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Sicom


Pozor na nesolidnost firmy Sicom! Zasadne nekomunikuje s klienty (tedy az na ty vyjimky, kdy jim mate dat penize, a budte si jisti,ze vam napocitaji i vymyslenou pokutu), zamerne neresi reklamace, strategie mrtveho brouka (az to lidi prestane bavit, nebo az si to opravi sami a prestanou otravovat), chovani vsech predstavitelu Sicom je arogantni, povysene. Celou stavbu si musite hlidat, aby Vam udelali to, za co si priplacite (i presto, ze jsme vcas s architektem zadali upravy detailniho charakteru - napriklad zasuvka jinde), tak ve vysledku bylo vsechno standardne a hrozne se divili, ze to chceme jinak, protoze v planech si toho "nevsimli", kazdou kravinu jsme jim museli jezdit pripominat, porad vsechno kontrolovat, urgovat. Pri prevzeti bytu jsme jako zavadu uvadeli poskrabana skla oken (mimochodem, radne si zkontrolujte uz v planech, jestli jdou okna otvirat, takovy detail  totiz pana architekta nenapadl, nebot neotvirava okna jsou levnejsi,ze), a vymenu skel resime jiz 8 mesicu a sicom stale ceka ze na to zapomeneme, protoze s ryhami na skle se prece da zit, vzdyt ten byt stal "jen" par milionu...jakakoliv reklamace je horor. Po nastehovani do bytu jsme v listopadu dva tydny netopili, po kazdodenni stiznosti prisel jeden "odbnornik", ktery sahl na radiator a rekl, ze je to normalni, ze se to roztopi samo...v sifonu pod drezem chybelo gumove tesneni (stalo to sice 30 kc v domacich potrebach, ale pri tomto "zapomenuti" jsme vypustili plny drez vody do zdi...Podani navrhu na zapis do katastru protahovali pul roku...Bylo nam jasne, ze neni vse dokonale, ale problemy v komunikaci trvaji jiz tak dlouho, ze jich mame jiz plne zuby...

mimochodem, ten novy dum, co ted stavi je tesne u te ricky, to ste vedeli, ze je to zaplavova oblast?pojistovna to hodnoti jako nejvyssi stupen nebezpeci, takze vyse pojistneho je pekne vysoka...

1.1 Sicom


Já si myslím že zaplatit takový nehorázný prachy za byt který stojí na močálu, v pásmu chemického ohrožení (na zimáku je tuna čpavku) v místě kde jsou snad i v zimě miliardy komárů je šílenost. A když navíc tahle organizace funguje tak jak funguje, je to úplně bomba. Ale proč to stojí zrovna tady a zrovna od týhle společnosti, to se musíme asi zeptat jinde, že pane starosto...

A na okraj - záplavová oblast? Byl tam někdy někdo z pojišťovny? Když byly největší záplavy, byla voda cca metr pod úrovní týhle stavby.


https://www.traditionrolex.com/7