https://www.traditionrolex.com/7

 Bojové sporty měly úspěch | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Bojové sporty měly úspěch

V úterý 18.12.2007 se sešlo více jak 400 žáků II.stupně mělnických základních škol ve velkém sále Masarykova kulturního domu, kde pro ně byla připravena akce  Bojové sporty s Městskou policií Mělník, která byla vyvrcholením celoroční práce na poli prevence kriminality a hlavně připomenutím letošního 15.výročí založení MP Mělník.

Již v předsálí operátorky městské policie připravili několik panelů s důležitými informacemi a fotografiemi z různých preventivních akcí.

V 9:15 začal vlastní program scénkou, kdy se dva mladíci pustili do potyčky v restauraci a strážníci je v okamžiku pomocí hmatů a chvatů zpacifikovali.

Zástupce ředitele MP Mělník pan Ladislav Hošmánek pak žákům stručně představil každodenní práci strážníků. Na plátně nad  pódiem se střídaly fotografie se záběry z různých zásahů strážníků ve městě.

Následovala exhibice taekwondo  s dvojnásobným mistrem ČR ze rok 2007 a trenérem české reprezentace a také  strážníkem MP Mělník Petrem Limprechtem. Zde předvedli s velkým úspěchem své umění děti i dospělí. Velkým překvapením bylo vystoupení Mistra z Koreje – LEE YOUN JEA, který patří mezi stovku nejlepších na světě – nejen v taekwondu, ale i v dalších bojových sportech. Ve dvou vstupech předvedl cvičení se zbraněmi.

Ani strážníci nejsou, co se týče fyzické zdatnosti, pozadu a předvedli dětem, jak jsou připraveni. Mnohdy se předvedené cvičení hodně podobalo tomu, co zde předváděli závodníci taekwonda - není se co divit, když se připravují právě pod vedením pana Limprechta.

Zajímavé bylo i vystoupení členů oddílu JUDO s juniorským mistrem ČR Michalem Slanařem ( 18 let), odchovancem TJ EMĚ Mělník. I jejich cvičení děti odměnily velkým pochvalným potleskem.

Strážníci dále předvedli zásah proti sprejerovi a pan Hošmánek žáky seznámil s postihy, které sprejerům za jejich činnost hrozí.

Akce měla švih a spád a děti se ani minutku nenudily a o tom, že se jim akce líbila, svědčil na konci dlouhotrvající potlesk.

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7