Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
Muzeum M

Máte malé děti?

Jako maminky se setkáváte se svými kamarádkami a známými, vyměňujete si tipy a rady, které jsou specifické pro Mělník – kde výhodně nakoupit, jaké doktorce dát přednost, kam s dětmi zajít. Máte-li doma internet a chcete-li se dozvědět víc, vyměnit si názory a najít nové přátele, můžete k tomu  využít i Mělníček.

Internet má dnes většina domácností a dají se na něm najít odpovědi na specifické otázky, které musí každá maminka řešit. Bohužel má jednu nevýhodu, málokdy na něm najdete maminku, která řešila podobný problém ve vašem okolí. Máte-li málo kamarádek s podobnými zájmy, můžete se díky diskusi na www.melnicek.cz/kocarkarna-diskuze seznámit s dalšími maminkami, které si s vámi vymění zkušenosti. A představte si, o kolik jednodušší, je prodej a nákup oblečení, když ho nemusíte posílat poštou.
 Přispějte proto do diskuse na témata, která jsou pro vás důležitá, rádi byste je probraly a také poradily ostatním. Pomozte nám udělat z maminkovské sekce na Mělníčku místo, kde se dozvíte to, co je pro vás důležité, porovnáte dobré a špatné zkušenosti. Každé pondělí bude vycházet článek na téma, které vás zajímá. Můžete k němu po registraci přidat komentář a diskutovat, máte-li co říct, můžete nám také poslat vlastní článek e-mailem na [email protected], nebo ho přidat přímo přes menu.

A prosím – dejte vědět ostatním maminkám, ať přijdou.

 Kočárkárna