https://www.traditionrolex.com/7

 Vítězové výtvarné soutěže na téma „Zimní motivy“ | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Vítězové výtvarné soutěže na téma „Zimní motivy“

Téma naší zatím poslední výtvarné soutěže byly „Zimní motivy“. Nechali jsme úmyslně téma takto široké a čekali jsme, jak děti svou tvorbu pojmou. A děti nás rozhodně nezklamaly.

Na obrázcích se objevily klasické zimní koulovačky, stavění sněhuláků, lyžování, bruslení. Spousty obrázků bylo vánočně laděných – ozdobené stromečky s dárečky, jesličky s Ježíškem, Santa Klaus se sobím spřežením (jeden měl dokonce spřežení psí), andělíčci. Ale přišlo i několik obrázků, na kterých byla různá zákoutí našeho města pod sněhovou pokrývkou.

Nebylo jednoduché vybrat vítěze. Naštěstí jsme vyhlásili tři věkové kategorie, takže vítězů bylo vlastně devět. Všichni obdrželi knižní odměnu a my jen doufáme, že je to povzbudí k dalšímu malování.

Kdo tedy vyhrál: V I. kategorii pro děti z 1. – 2. tříd byli oceněni Matouš Marisko, Matěj Vetešník a Marie Žiačiková. Všichni ze ZŠ Mlazice. Ve II. kategorii (3. – 5. třída) převzali ceny Aneta Tesařová ze ZŠ Jungmannovy sady a Veronika Štěpánková a Matěj Richtr, oba ze ZŠ Jaroslava Seiferta. Ve III. kategorii pro žáky 6. – 9. tříd jsme odměnili Věru Bolvanovou ze ZŠ praktická, dále Marii Jakubíkovou a Radku Michálkovou ze ZŠ Jindřicha Matiegky a Petra Neubauera ze ZŠ praktická.

Všechny obrázky jsou vystavené v budově Městské knihovny Mělník.

 

Mgr.Hana Lumpeová, ředitelka knihovny


Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7