https://www.traditionrolex.com/7

 Město Mělník na veletrhu Regiontour 2008 v Brně | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Město Mělník na veletrhu Regiontour 2008 v Brně

Již podvanácté se město Mělník účastnilo veletrhu cestovního ruchu Regiontour, který je součástí mezinárodního veletrhu GO. Akce proběhla ve dnech 10.-13.1.2008 na brněnském výstavišti v pavilonu V.

Město Mělník propagovalo svoje turistické atraktivity a služby na společném stánku se Zlatým pruhem Polabí, který byl součástí expozice Středočeského kraje. Nabídka propagačních materiálů je díky realizaci projektu Rozvoj služeb cestovního ruchu na Mělnicku široká a pokrývá všechny běžné požadavky o informace. Takže po této stránce  naše účast na veletrhu svůj účel splnila.

Každý kraj nebo region se snaží návštěvníky veletrhu kromě barevných brožur přitáhnout ještě něčím dalším zajímavým, originálním. Myslím, že i toto se podařilo, a to díky zrcadlovému labyrintu, které bylo  na krajské expozici instalováno s odkazem na Labyrintárium na  Zámku Loučeň. 

Návštěvníky veletrhu jsme tedy zaujali, jak se tato jejich zkušenost obrazí v návštěvnosti našeho města či regionu však odhadneme jen těžko.

 

Mgr.Zuzana Jansová, vedoucí odboru školství a kultury MÚ Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Veletrh pro turisty?


Mě by zajímalo, jaká je návštěvnost normálních lidí (nepočítám nevolníky jako jsou školy, nebo ostatní delegace) na takové akci. Potažmo jaká je výtěžnost z účasti města ve vztahu k nákladům. Nevím jak koho, ale mě by nikdy v životě nenapadlo zaplatit šílený vstupný a jít na "veletrh", kde dostanu akorát sto naprosto stejných brožurek o ničem ve sto stejných stáncích. Přijde mi to jako vyhazování městských peněz oknem.

1 Veletrh pro turisty 2


Mimochodem - kdo jste někdy byl na takovém podniku?


https://www.traditionrolex.com/7