Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Dne  22.1.2008   v  dopoledních  hodinách  prováděla  hlídka  MP  pěší  pochůzkovou činnost v městské části města "Mlazice".Při této  činnosti   byli strážníci upozorněni  občany na  zapáchající  vodu, která  vytéká do  Mlazické tůně a  lidé se podivovali nad tím, jak je to dnes ještě vůbec možné. Jak bylo  následným místním  šetřením zjištěno, věc se zakládá na pravdě, přičemž  v tomto místě je  silný zápach  připomínající fekálie.  Jak bylo dále zjištěno  od  občanů, má se  jednat kanalizační výpusť z  ČSAD, která  je tu již mnoho  let. K místu, kde dochází k vytékání do tůně, vede polní cesta v křižovatce ul. K Přívozu a Přístavní u panelové cesty. Hlídka MP provedla k celé  věci fotodokumentaci a věc bude předána Správnímu odboru MÚ Mělník k dalšímu prošetření.                                    

22.01.2008, 19:20

Na  linku 156 oznámil muž, že  na autobusovém nádraží leží  na  zemi žena  (opilá) a  je u ní malé  dítě. Předáno  na OO PČR. V  19:21 hodin také na  místě RZS.  V 19:37  hodin hlídka  MP na místě. RZS  odjela,  lékař  neshledal  zranění ženy. Hlídka MP na místě zjistila, že 37letá žena je ze Sitné a s sebou má svou 7letou dceru. Dívenka sdělila telefonní číslo na otce, strážníci mu zavolali, ale ten sdělil, že nevlastní osobní automobil a že autobus jede až ráno. O  tomto stavu situace byla informována sociální pracovnice MÚ Mělník. Ve 20:40 hodin se  na   místo dostavila  sociální pracovnice, hlídka OO P ČR a také plnoletá dcera opilé ženy.Ta si  převzala matku  a sestru a odjeli domů. 

23.01.2008, 4:35

Na linku 156 oznámil muž, že v ul. Lesní na Chloumku běhají  tři  velcí psi.  Předáno na  útulek. Ve  4:45 hodin  opět volal muž a sdělil,  že tato smečka je nebezpečná. Má obavy, aby se něco  nestalo. Za chvíli půjdou lidi do práce a  na  autobus. Předáno opět na útulek, kde  sdělili, že  je již  v autě  na cestě. Hlídka  MP  zjistila, že  psi se  nachází v  ul. U Hájovny a  že se jedná o  psy plemene  rotvajler. Pracovník  útulku dva  psy odchytil  a  odvezl  do  útulku.  Hlídka MP  mezitím  monitorovala pohyb  třetího psa.  Tohoto pracovník  útulku v 6:00 hodin odchytil v ul. Kokořínská a odvezl ho za ostatními psy do útulku.                                             

23.01.2008,  6:20

Hlídkou MP  byly při  kontrolní činnosti v ul. Nová nalezeny  ve   vozovce pohozené tři krabice. Tyto obsahovaly 2x vysavač a 1x indukční   vařič. Nalezené  věci byly  umístěny na  služebnu MP.  O  nálezu  byla  informována PČR.  

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Já teda nevím kdo to


Já teda nevím kdo to píše, ale ať je to kdokoliv, náš češtinář by z něj určitě radost neměl.

Obrázek uživatele LiPiss

1.1 no...


už jsem na to tady kdysi upozorňoval, ale nic se nezměnilo... kdyby to třeba byla rubrika "Výběrčí vstupného na veřejné záchodky, která neumí s počítačem, informuje", tak neřeknu ani slovo... Jinak samozřejmě tuto rubriku čtu pravidelně a jsem rád, že tady je