Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělnické podloubí se opět rozezní skvělou muzikou

Hudební setkávání Blues před Dírou se již stalo nedílnou součástí Mělnického kulturního léta. Každý pátek večer se na náměstí Míru v prostoru před známým barem každoročně v tuto dobu představují výborní muzikanti, kteří zde pokaždé navodí tu pravou letní atmosféru.

Nejinak tomu bude i v letošním roce. Posluchači se tak budou moci těšit například na Justina Lavashe, Dobré ráno blues band, Lady I Trio či Tomáše Homutu a jeho hosty.

Jako první se představí skupina, která není v tomto městě poprvé, ale v mělnickém podloubí bude mít svojí premiéru. Repertoár severočeské kapely „Martin Ketner Band“ vychází z blues-rockových kořenů. Lídr kapely Martin Ketner prošel legendární severočeskou bluesovou pánví s kapelou Blues No More a před tím působil například jako host české countryové legendy Fešáci. Koncerty kapely proplouvají od rockových balad až po nadupaný kytarový sound. Autorský repertoár bývá často doplněn blues-rockovými standardy, takže je možno zažít poselství S.R.Vaughana, J.Hendrixe, G.Moora, J.Bonamassy anebo K.W.Shepherda. Kapela koncertuje na festivalech či v hudebních klubech zaměřených na bluesovou muziku. A tak hrají nejenom po celé naší vlasti, ale také v Polsku, Německu nebo ve Švýcarsku. Repertoár kapely je tak široký, že zvládne hrát i několikahodinové bluesové maratóny. Hlavní předností kapely je strhující živočišný projev kytaristy a zpěváka Martina Ketnera, doplněný pulzující rytmikou basy a bicích.

A to jistě zažijí i všichni, kteří zavítají před bar Díra v pátek 7. července kde v obvyklou dobu od 21 hodin zazní mimo jiné i skvělá kytarová sóla, jenž posluchače jistě opět uvedou do varu.

Prostě to bude pohoda jako i po další letní páteční večery.

  
 Kultura