Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!
CEZ distribuce - pracovni pozice

ASTRONAUTALIS (USA)

18/09/2017 - 19:30
18/09/2017 - 22:00
iCal
 

Je nám velikou ctí oznámit vám, že v pondělí 18.9. dorazí na Mělník král alternativního hip hopu ASTRONAUTALIS.

Mnozí z vás už jistě tohoto charismatického rappera z Floridy znají a tak nemá cenu ho tu příliš vychvalovat. Kdo nezná, nechť si na YouTube vyhledá pár jeho videí a hned pozná, že Andy je velice talentovaný hudebník, přesahující tradiční rámec hip hopu.

Jeho ještě stále čerstvá deska Cut the Body Loose se od předešlých Pomegranate a This Is Our Science dost liší: Andy v ní sází na jednoduchost a výpověď oholenou až na kost. Jeho koncerty se však stále vyznačují propocenými triky, litry whisky a zběsilým šílenstvím, ke kterému dokáže strhnout snad úplně všechny - největší pogo, jaké jsem kdy ve strahovském klubu 007 viděl, měl na svědomí právě koncert Astronautalise. Konkrétně skladba Trouble Hunters: https://youtu.be/oGOjoeRq9Ik

Mělnický koncert se odehraje v pivním baru Němý Medvěd, ve kterém už Astronautalis párkrát hrál - zatím jen z hi-fi věže, v pondělí 18.9. naživo! Support mu bude dělat český rapper Inau. Těšíme se!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
Vstupenky v předprodeji stojí 150 Kč a na místě budou za 200 Kč. Počet vstupenek je však omezený a tak vám doporučujeme koupit si je předem. To je možné pouze online, ale nebojte, postup je velice jednoduchý:

Vyplňte nám tento formulář: http://sakraphon.cz/astronautalis/
Jak jen to bude možné, zašleme Vám na uvedený E-mail pokyny k platbě a kód, kterým se v den koncertu prokážete u vstupu (pokud během pár dnů nic nepřijde, pište na [email protected]).

Upozornění: Ve vlastním zájmu nečekejte s platbou do poslední chvíle, převod nějakou dobu trvá a kód, za který nebudeme mít na účtu peníze do 18.9. 12:00, je neplatný - budete si muset koupit lístek na místě, pokud ještě nějaký bude (o zaslané peníze však nepřijdete, převedeme vám je následně zpátky).

http://sakraphon.cz/

https://www.facebook.com/events/266065413895833

PřílohaVelikost
18092017_500.jpg71.93 KB