Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Technik údržby – seřizovač

RETAL Czech a.s. je výrobcem PET preforem (předlisků), které se používají pro výrobu PET lahví. Společnost je součástí skupiny RETAL Industries, nadnárodní obalářské společnosti, která patří mezi přední evropské výrobce PET preforem. Pro rozšíření našeho týmu v Mělníku hledáme:

Technik údržby – seřizovač

Náplň práce:

- Provádění kontroly a údržby vstřikovacích lisů a dalších technologii
- Mechanické opravy, výměny forem
 

Požadujeme:

- vyučení ve strojním nebo příbuzném oboru 
- schopnost pracovat samostatně
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu – denní směny, dlouhý a krátký týden
 

Nabízíme:

- Zajímavou a odpovědnou práci
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti
- Zaměstnanecké výhody

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám krátký profesní životopis. Vhodné kandidáty vybereme na základě profesních životopisů a budeme zvát na osobní pohovor.

RETAL Czech a.s.
Strážnická 3586  276 01 Mělník
E-mail: [email protected] Tel: 315 630 324

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti RETAL Czech a.s. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. 

Práce předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.