Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Muzeum M

Provozní pracovník - bránař - Mělník

Provozní pracovník – bránař Mělník

Naše firma Rail Cargo – Operator – CSKD s.r.o. se zabývá kombinovanou dopravou a rádi bychom uvítali dalšího člena našeho týmu na pozici provozního pracovníka – bránaře na našem kontejnerovém překladišti v Mělníku (areál Českých přístavů).

Co tato pozice obnáší?

Vaší pracovní náplní bude fyzická kontrola kontejnerů při vjezdu do areálu a zapsání zjištěných údajů do provozního systému. Výkon práce má část kontrolní – venku za každého počasí a administrativní ve vytápěné místnosti. Pozice je vhodná pro zdatné a odolné jedince, kteří mají zkušenost například s pozicí vrátný/-á, strážný/-á.

Co od Vás očekáváme?

  • Na dosaženém vzdělání nám nezáleží. Důležité je, abyste svoji práci s ochotou zvládali a byli připraveni na častý pohyb na čerstvém vzduchu za každého počasí.
  • Znalost běžné práce na PC na úrovni zpracování e-mailů, a zadávání dat do našeho provozního systému na který Vás rádi zaškolíme.
  • Fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost.

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pracovní dobu na plný úvazek -Po-Pá – 40h/týden/8:00 – 16:30
  • Měsíční mzdu ve výši 17.-21.000,-Kč brutto; 13. a 14. mzdu a každoroční navyšování mzdy.
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karty, Flexi passy a řadu dalších výhod a benefitů
  • Pracovní vybavení pro pohodlný výkon práce za každého počasí

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

Zašlete nám svůj životopis e-mailem na adresu [email protected]. Potřebujete-li upřesnit nějaké informace k uvedené pozici, volejte +420 220 193 200.

Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.railcargooperator.cz

Je naší povinností Vás informovat, že Vaše osobní údaje, které nám sdělíte v souvislosti se zájmem o námi nabízenou pozici, budeme zpracovávat jen pro účely tohoto výběrového řízení. Dále je budeme zpracovávat pouze v případě, že se dohodneme na uzavření pracovněprávního vztahu.

 

Práce předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.