https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Nepořádek musel uklidit

Na linku 156 bylo oznámeno dne 21. 3.2008 ve 20:24 hodin, že Na Vyhlídce je skupina mladíků, kteří se nevhodně chovají. Hlídka na místě zastihla tři mladíky a  dívku. Jeden  z  mladíků dělal nepořádek okolo odpadkových košů. Dostal blokovou pokutou ve výši  300,- Kč a za přítomnosti strážníků nepořádek musel uklidit.   

Hodili dveře do vinohradu

Dne 23.3.2008  v 02:04  hodin  spatřila  operační  na  kamerovém   systému, jak dvě neznámé osoby odcházejí  od  restaurace na nám.  Míru a  nesou dveře  ulicí   Svatováclavská směrem  k  vyhlídce.  Strážníci je zastihli v okamžiku, kdy dveře  vyhazovali  z  vyhlídky do vinohradu. Šlo o 23letého muže z Velkého Borku a 18letého mladíka z  Mělníka. Jmenovaní byli  hlídkou poučeni,  že svým jednáním naplnili  skutkovou  podstatu přestupku. Akci prý provedli proto, že jim servírka odmítla načepovat pivo. Následně  hlídka  muže vyzvala, aby dveře ( vstupní  dveře do dvora u restaurace) odnesli zpět   a uvedli vše do  původního stavu, což mladí muži s velkým úsilím učinili.  Celá  věc bude postoupena  Správnímu odboru MÚ Mělník k dořešení.

Psa vytáhli z kanálu

Dne 24.3.2008  v 10:55 oznámil vrátný  z firmy  MEGUM z  ul.  Nádražní, že  před vrátnicí pod uzavřeným kanálovým víkem štěká pes. Oznámení bylo předáno na městský  útulek. V  11:00 hodin zaměstnanec útulku požádal o pomoc hlídku MP, aby usměrňovala v ulici silniční provoz, neboť kanál je ve vozovce a   je  nutno  ho otevřít. V 11:40  hodin byl kanál za pomoci hlídky  MP  otevřen a pes – štěně ovčáka -  z kanálu vytažen. Pes se pravděpodobně, dle šetření strážníků na místě, dostal do stoky dešťové kanalizace u potoka Pšovka a bloudil  ve spleti kanálových chodeb, až se dostal do ulice Nádražní.  Pejsek  byl odvezen do útulku. Nikdo ho zatím nepostrádá.

Pes v kanále

 

Ladislav Hošmánek, zástupce ředitele Městské policie Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 asi jsem slepej :((


tímto se omlouvám tomu pejskovi,jelikož jsem v tu sobotu šel v tu dobu na nádraží a slyšel ho,asi pět minut ho hledal a nenašel (to štěkání se tak blbě odráželo od domů,že nešlo určit kde je) myslel jsem,že je někde za plotem v těch firmách.... tak snad si pro něj někdo příjde Smiling

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 chudák pes


chudák štěně... a ti s těma dveřma, to se fakt povedlo...


https://www.traditionrolex.com/7