Tip: Přehledný program nejbližších kin v regionu naleznete zde.
Bowling Ludmila 2017

Jazz a latina z Mělníka se v MB líbila

V Mladé Boleslavi se koná čtvrtý ročník Jarních jazzových dnů (a venku je furt hnusně) a včera, tj. 16. března, se na pódiu v tamním sále škodováckého muzea představili (mimo jinými) také Los Rumberos, jejichž podstatnou část tvoří hudebníci z Mělníka a okolí. Kromě nich hrál (skvělý) neratovický swingový Big Band, (veselá) slovenská kapela Funny Fellows a (skvostná) Eva Pilarová.

Los Rumberos se vykrystalizovali z Minibandu Petra Smetáčka, je jich plné pódium (4 dechy, 4 rytmy, klavír a zpěvačka) a školené jazzové publikum v Boleslavi bylo ohromeno. Hlavně zručností hudebníků, originalitou projevu (a nebojím se to říci: i vzhledově nevypadají Los Rumberos jako klasická jazzová skupina) a jak se vyjádřil žoviální konferenciér, byli čistou vodou, kterou mohli posluchači večera pít. CO tím myslel, bůhsuď.

Máte-li chuť poslechnout si taky jinou muziku, než jste běžně zvyklí poslouchat, mohu Los Rumberos jenom doporučit. 

los rumberos

los rumberos - zpěv a klavír

los rumberos - perkuse

Kalbičky & pařenice předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 JINDRA k akci


Ten týpek na tý poslední fotce, to je masér !!!

1 Disco Borek


V sobotu 14.11.2009 opět na diskotéce v Borku hraje DJ Keri a Dj Miwa.  (dance, trance, RnB, hip hop, české i slovenské hity)

Obrázek uživatele raist

1.1 re: Disco


Pokud chcete pridat upoutavku na svou akci, pridejte ji radeji do kalendare (pres odkaz Vytvorit obsah, ve vasem levem menu) a ne k nesouvisejicimu prispevku prosim.