Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Kosmetika jí přišla drahá

Dne 31.3.2008 ve 12:12 hodin strážníci vyjeli do supermarketu EVA, kde se snažila žena odcizit  2 masky na obličej  NIVEA VISAGE v  celkové  hodnotě 78 Kč.  Toto zboží  ukryla  v listinách, které nesla v ruce a  prošla   pokladnou, aniž by zaplatila.  Odcizené zboží musela žena vrátit a ještě zaplatit 500 korun blokovou pokutu.

Demontované kolejnice nalákaly zloděje

Dne 31.3.2008 ve 20:17 hodin spatřila operační MP na kamerách, jak na parkovišti u supermarketu  Plus v ul. Mladoboleslavská zaparkovalo vozidlo AUDI s přípojným vozíkem, z  něhož vystoupily  dvě osoby  a pohybovaly  se v  místech, kde  jsou  složené   vymontované  kolejnice z přejezdu, který se právě ruší.   Strážníci vyjeli na místo a po mužích, kteří už kolejnice nakládali na vozík, žádali vysvětlení. Ti bez mrknutí oka tvrdili, že to mají dovolené od mistra stavby, ale nemohou si vzpomenout na jeho jméno.  Hlídka MP  se   zkontaktovala   s mužem, který má stavbu na starosti a ten sdělil, že nikomu  nic  nedovolil  odvézt. Kolejnic  má být 8 ks  o  délce  cca  5 metrů.  Jelikož na místě zbyly už pouze tři kolejnice, strážníci pojali podezření ze spáchání trestného činu a na místo přivolali hlídku OO P ČR, která si věc převzala.  

Opilý řidič málem způsobil nehodu

 Dne 1. 4.2008 v 00:15  hodin spatřili strážníci v ulici U Tanku  auto Škoda Favorit, jehož řidič neměl rozsvícená světla a křižoval silnici zprava doleva takových způsobem, že málem do služebního vozu strážníků naboural. Řidič ukrajinské národnosti byl zcela zjevně pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky.  Na místě spolujezdce ležely dvě odmontované SPZ, o  kterých  muž tvrdil, že netuší, odkud  pocházejí. Z  výše uvedených důvodů byla na místo přivolána hlídka  OO   PČR, která  si celou  věc na  místě převzala.

Ladislav Hošmánek, zástupce ředitele Městské police Mělník


Město - z radnice