Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Zelená tsunami

Opustil nás muž, který varoval, před "zelenou tsunami".Abychom si uvědomili, že se nejedná jen o básnický obrat, ale o něco, co má konkrétní neblahý dopad do všedních dní nás všech , k tomu je založeno toto vlákno. Pan Kubera měl přírodu moc rád, kolem domu pěstoval kytičky a dbal, aby v zimě ptáčci měli nasypáno zrní. Zelené  novopohanské náboženství je však o něčem jiném. Křesťanství, ze kterého náš kontinent vyrostl hlásá, že máme svým životem sloužit Bohu a zříci se hříchu. Zelené náboženství hlásá, že máme sloužit planetě Zemi a zříci se všeho, co by ji prý eventuálně mohlo ohrozit. 

 

Tak zde, v tomto vláknu čas od času, aniž bych něco cíleně hledal a můžete se přidat i vy, vložím odkaz na to, čím se planeta momentálně cítí ohrožena a co po nás žádá ústy svého kněžstva,(například komise EU) abychom se toho zřekli.

 

Tak například víte, že planeta se momentálně cítí ohrožena  mopedem Betka se čtyřtaktním motorem a spotřebou maximálně 2L/100km ?

 

Politika následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 "Co má křivej zobák, musí z lesa pryč"


Co má křivej zobák, musí z revíru pryč" Prý tak hovořili moji předci,kteří byli hajní v chudenickém panství na západě Čech u šlechtické rodiny Czernínů. Když přijel pan hrabě, vzal flintu a šel si něco střelit do lesa. Ale běda, kdyby nic nestřelil, protože by vše bylo vybráno od dravců. To by se moji předci  před kníže pánem pěkně zapotili, neboť by to znamenalo, že se svěřeným lesem nehospodaří dobře. .Tímto se tedy hrdě hlásím k mým předkům, kteří jistě přispěli k tomu, že se podařilo vyhubit vlka obecného.Vlka není potřeba oplakávat, neboť to dobré z něj, si člověk dokázal postupně přešlechtit do podoby našich pomocníků i mazlíčků, čili z vlka se postupně stali pejsci.  Protože se ale doba mění, dravci, jak v přírodě, tak v lidské společnosti, se změnili na privilegovanou kastu. Jak vypadá takový úspěch ochránců původních dravců v praxi, kterým se postupně daří navracet vlka do naší přírody si můžete prohlédnout zde.  nebo https://www.televizeseznam.cz/video/zahranicni-9232/utok-vlka-na-jelena-v-hornom-smokovci-64028309?dop_ab_variant=3&dop_req_id=8aWU2T5DInj-202002121830&dop_source_zone_id=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

PS: nežli jsem dopsal komentář, druhý odkaz přestal být aktivní. Záběry asi byli příliš drasttické.. Byli to totiž autentické záběry kamerového systému státních lesů Tatranského národního parku.Proto jsem tam vložil jako náhradu jen takovou limonádičku.

1 Tady to máte.


Bude se ochlazovat Smiling Světe div se, ale o tom jestli bude teplo nebo zima rozhoduje hlavně aktivita slunce a ne oxid uhličitý, jak nám tvrdí podvodníci z OSN a unijní a domácí politici z vykutálenosti nebo zbabělosti přikyvují.https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/pocasi-muze-letos-blaznit-rika-nasa-slunecni-aktivita-bude-nejnizsi-za-200-let-40310495?seq_no=1&source=hp&dop_req_id=rTWWyn7OOzz-202001252010&dop_ab_variant=100&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null