Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

K ženě se dostali po žebříku

Dne 18.4.2008  v 18:48 tel. na  linku 156  oznámil muž,  že   u  nich   v  domě bydlí paní, která volá o pomoc. Sdělení se zakládalo na pravdě. Žena strážníkům řekla přes otevřenou ventilačku u okna,  že včera upadla a má zraněnou nohu a   ruku  a nemůže  se hýbat.  Dále bylo  zjištěno,  že  byt  je  uzamčený zevnitř. Na místo přivolaní hasiči otevřeli z přenosného žebříku okno a byt odemkli. Pak už záchranná služba poskytla paní první pomoc a odvezla ji do nemocnice.     

Zdrogovaný muž měl halucinace                                         

 Dne 19.4. v 11:00 hod. se na služebnu MP dostavil 28letý muž z Mělníka, který byl zcela zjevně mimo sebe, mluvil překotně. Tvrdil, že ho  na  hřbitově sv.  Václava honilo  60 lidí, kteří vylezli z hrobů a  chtěli ho zmlátit apod. Jak sám uvedl, užívá drogu pervitin.  Celá věc  byla předána  na OO  PČR a  na  místo  byla  záchranná služba. Muž před tím obtěžoval svým chováním občany u zámecké vyhlídky a z místa utekl, když na něj lidé zavolali policisty. Lékař rozhodl o  převozu muže do léčebny do Horních Beřkovic.            

Vlak zastavil 40cm od vozidla 

Dne 20.dubna v  00:05 hodin požádal operační OŘ PČR o pomoc hlídku  MP  do ul. Blatecká, kde bylo v kolejišti vozidlo. Hlídka MP se dostavila na  místo  v 00:09  hodin. Zde  bylo zjištěno,  že vozidlo  je  zapadlé  v   kolejišti  na hlavní  trati,  na  příjezdové  koleji  do  Mělníka.  Na   odjezdové koleji stála nákladní vlaková souprava, která vozidlo minula o cca  40 cm. Jednalo se o dodávku.  Řidič z vozidla se  nacházel u  vozidla. Jednalo se o  muže   ukrajinské  národnosti, na  kterém  bylo  zřejmé,  že  je  pod  vlivem  alkoholu  či jiné návykové látky. V 00:16 hodin se na místo  dostavila   hlídka  OO PČR,  která si  zde  celou  věc  převzala.  U  řidiče  byla provedena dechová  zkouška,  při  které mu byla naměřena hodnota  2,93   promile alkoholu. Vlak, který  těsně minul  vozidlo, byl puštěn dále  na trať. Trať byla pro jiné vlaky nadále uzavřena. Po vyproštění  vozidla  z kolejiště byl provoz na trati obnoven. Poté hlídka MP v 00:57  hodin  místo opustila.   

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice