https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na komerce@melnicek.cz.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Hledaný muž kradl v Plusu

Dne 22.4.2008  museli odpoledne strážníci dvakrát do supermarketu PLUS, kde se o odcizení zboží za 300Kč pokusil 24letý muž z Žandova. Navíc byl osobou zájmovou pro policii, takže ho strážníci rovnou odvezli na služebnu Policie ČR k dalšímu opatření. O několik hodin později se strážníci do PLUSu vraceli, neboť zde 28letý muž ze Slovenska chtěl odcizit zboží za 220 korun. Dostal pokutu ve výši 1 000 Kč.

Bývalí manželé se hádali kvůli návštěvě syna

Dne 22.4.2008  v 17:29  hodin strážníci vyjeli k rozhádaným bývalým manželům. Muž uvedl, že si nepřeje, aby jeho bývalá žena navštívila 7letého syna, který se v dané chvíli nacházel v mužově bytě. Řekl,  že žena je značně labilní a v přítomnosti syna nevhodným  způsobem řeší dlouhodobé problémy. Žena opáčila, že  chce pouze předat malou pozornost a se synem se osobně dohodnout na  oslavě  jeho blížících se narozenin.  Rozhovor  výše  jmenovaných  vystupňoval  v  hádku,  proto hlídka  MP obě  strany  důrazně  požádala  o  zklidnění.  Vyřešení situace pomohl telefonát sociální pracovnici z oddělením právní  ochrany, která navrhla, aby se muž a žena příštího dne dostavili na úřad a celou záležitost probrali tam. Po dohodnutí termínu schůzky  se  obě strany bez emocí rozešly.                                            

Hledaný muž cestoval v autě s přelepenou SPZ 

Na  linku 156  oznámil muž, že na Hadíku zadržel osobní vůz se zalepenou SPZ. Strážníci vyjeli na místo a vzápětí dorazila i hlídka P ČR, která si hned případ převzala. Zjistilo se, že jeden z mužů, kteří seděli ve voze,  je zájmovou osobou pro policii, takže strážníci pomohli s jeho převozem na služebnu P ČR.  

 

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník

 Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7