Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Volné pracovní místo - ekonom

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, regionální pracoviště Správa chráněné krajinné oblasti Kokořínsko-Máchův kraj vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice ekonom (pracovní poměr na dobu neurčitou). Místo výkonu práce Mělník, platové ohodnocení - 10. platová třída, možnost nástupu 1.3. 2021. Kvalifikační požadavky – SŠ vzdělání ekonomického směru, dobrá znalost práce na PC. zkušenost s účetnictvím.

Přihlášku do výběrového řízení je třeba doručit na adresu AOPK ČR, RP Správa CHKO Kokořínsko-Máchův kraj, Česká 149,  276 01 Mělník nebo e-mailem na adresu [email protected] (přijetí bude potvrzeno), a to v termínu do 21. ledna 2021. Přihlášení do výběrového řízení bude doloženo pracovním životopisem se zaměřením na požadované kvalifikační předpoklady a přehledem dosavadních pracovních zkušeností. Prosíme i o uvedení kontaktů – tel., e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru v termínu do konce ledna.

Případné upřesnění je možné na [email protected] nebo telefonicky 602 268909.

Práce předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.