Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Uzavírka části Bezručovy ulice – upřesnění

Od 12.5.2008 dojde k úplné  uzavírce  silnice III/2730 ul. Bezručova k.ú. Mělník z důvodu zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu při  obnově vodovodního řadu umístěného v tělese komunikace silnice III/2730, ul. Bezručova k.ú. Mělník. Akce je rozdělena na dvě etapy.

 

I.ETAPA

1.  silnice: III/2730, Mělník – ul. Bezručova

2.  uzavřený úsek:
od kruhové křižovatky s ul. Vodárenskou k vjezdu na parkoviště u objektu čp. 108

3.  délka uzavírky:  0.3 km                                               

4.  délka objížďky:  1,5 km

5.  trasa objížďky: obousměrně – ul. Vodárenská - sil. I/9 ul. Řipská – ul. Nádražní – ul. Kokořínská –  ul. Mladoboleslavská - Bezručova dle stanoveného dopravního značení (IS 11c) s vyznačením objízdné trasy

6.  rozsah uzavírky:  úplná, dlouhodobá

7.  termín uzavírky:  od 12.5. 2008 od 7:00 hodin do 6.6. 2008 do 17:00 hodin


II.ETAPA

1.  silnice:  III/2730, Mělník ul. Beručova za vjezdem na parkoviště u objektu čp. 108  – křižovatka s místní komunikace ul. Nemocniční

2.  uzavřený úsek:  od k vjezdu na parkoviště u objektu čp. 108 – místní komunikace ul. Nemocniční

3.  délka uzavírky:  0.4 km 

4.  délka objížďky:  1,5 km

5.  trasa objížďky:  obousměrně ul. Mladoboleslavská – ul. Kokořínská – ul. Nádražní - ul. Řipská – ul.Vodárenská - Bezručova dle stanoveného dopravního značení (IS 11c) s vyznačením objízdné  trasy

6.  rozsah uzavírky:  úplná, dlouhodobá

7.  termín uzavírky:  od 7.6. 2008 od 7:00 hodin do 15.7. 2008 do 17:00 hodin

Dopravní opatření:

Pro linkovou autobusovou dopravu a MHD: Po dobu uzavírky bude zastávka Pivovar vpravo ve směru jízdy ke kruhové křižovatce ul. Bezručova a ul. Vodárenská, dočasně přemístěna do ul. Vodárenská proti parkovací ploše supermarketu TESCO.

Po dobu uzavření průjezdu do ul. Nemocniční od 7.6.2008 do 15.7.2008 nebude obsluhovaná autobusová zastávka MHD v ul. Nemocniční. V termínu 7.6.2008 do 15.7.2008 nebude obsluhovaná autobusová zastávka  U Hřiště spoji, které projíždí ul. Nemocniční.

 

  • Uzavírka bude provedena tak, aby byla zachována dopravní obslužnost k objektům čp. 3360, 607, 605, 108, 187, 3409, 3341 ul. Bezručova.
  • Dopravní obslužnost pro objekt Autosklo Roman Brázda a prodejnu Honda bude v termínu 12.5.2008 – 6.6.2008 umožněna přes vjezd na terasovité parkoviště vlevo po účelové komunikaci do ul. Pivovarská. Vlastník komunikace zajistí odstranění ocelových sloupků umístěných na účelové komunikaci.
  • V I. etapě uzavírky bude mimo uzavřený úsek, před křižovatkou s ul. Pivovarská (vpravo ve směru jízdy od kruhové křižovatky) umístěn výkop, který bude zajištěn tak, aby zůstala průjezdnost pro vozidla jedoucí do ul. Pivovarské.
  • Místní komunikace ul. Pivovarská bude po dobu uzavírky zobousměrněná tak, aby bylo pro obyvatele obytných domů možné využívat přilehlé parkoviště a zůstal zachován i  přístup pro případný zásah vozidel hasičského záchranného sboru nebo zdravotnické záchranné služby.
  • Před zahájením II.etapy uzavírky bude proveden zásyp výkopů a úsek silnice uveden do sjízdného stavu.
  • Ve II.etapě uzavírky v termínu od 7.6.2008 do 15.7.2008 bude zhotovitelem umožněn výjezd a průjezd pro vozidla IZS.
  • Jako odstavná plocha pro stroje a vozidla v době ukončení pracovní doby bude užita plocha v areálu objektu čp. 3341 ul. Bezručova a spodní část terasovitého parkoviště, kde budou umístěny dva 6m kontejnery s materiálem k zásobování stavby.

 

Jindřich Mařík, referent silničního hospodářství , Odbor dopravy, MÚ Mělník

PřílohaVelikost
bezrucova2.jpg136.56 KB
bezrucova1.jpg136.5 KB


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Bezručova ul. po opravě


Tak co říkáte na tu čerstvě rekonstruovanou silnici? Jsou nějaké námitky?

2.1 Bezručova? Dobrý, ale...


Udělali to docela slušně. Jen některé kanály už zase mizí v hlubinách. Ovšem chodníky opravené loni zprasili moc pěkně. Zajímalo by mě jestli někdo z MÚ bude tohle reklamovat, nebo to opět zůstane jako tankodrom. Viz loňské lajnování křižovatky u autobusáku které za měsíc zmizelo, perfektně opravená ulice (roleta) Legionářů, nebo chodník na Chloumek, který stál (podle mých zdrojů) víc než 5 mega a teď elektrikáři rozhodli že budou překládat ten kabel co je pod ním. Takže celá tahle monstrakce bude opět rozkopána. Škoda že pěkné věci za které by bylo možné úředníka pochválit a poděkovat mu jsou díky nekoncepční práci nebo hlouposti hned zase znehodnoceny. Jsem zvědav na plánovanou milionovou přestavbu náměstí. Podle obrázků vypadá moc pěkně. Ale jak dlouho bude trvat než tam vtrhnou cikáni s krumpáčem a budou hledat nějaký drát nebo trubku kterou někdo zapomněl opravit...?

2.1.1 Kanály


No, právě ty kanály mi přijdou ne moc dobře udělané, už teď jsou zase propadlý že se jim člověk stejně musí vyhýbat. Za půlrok to bude ještě horší. Jinak kvituji vodorovné značení, snad tam dlouho zůstane a bude obnovováno. A také dokončení chodníku až k autobusáku.

Chodník na Chloumek stál snad 13 milionů (zase podle mých informací) a radnice kontaktovala všechny instituce, které by mohly využít rozkopání a vložit do země kabely atd. Nikdo z těch společností asi nic dávat pod zem v tu chvíli nechtěl. Když se chodník dokončil, tak se ozvala jedna (tuším že ČEZ), že tam ty kabely do země dávat bude. Takhle nějak to bylo, a radnice snad chtěla, aby to tam tedy dávali až za dva roky (aby si lidi novýho chodníku trochu užili). Ale je to k nasrání teda.

1 podnikatelé v Bezručově ulici


k myčce a autoservisu se dostane člověk jak? Nebo mají tyto provozovny a jejich uživatelé prostě smůlu? No o podnikatelích nemluvím! Těm jistě bude uhrazen ušlý zisk...

1.2 Tak jak jsem tak četl


Tak jak jsem tak četl všechny informace ohledně uzavírky ul. Bezručovy tady na Mělníčku, tak jsem v tom začal mít pěknej guláš. Udělal jsem tedy jednu věc. Zašel jsem si na odbor dopravy za p. Maříkem, aby mi celou věc polopaticky vysvětlil to znamená jak bude vlastně celá uzavírka probíhat. Ochotně mi vše vysvětlil a k mé spokojenosti podal veškeré informace týkající se této záležitosti. Takže teď už vím, že uzavírka je udělaná tak, aby zůstal zachován přístup pro všechny podnikatelské objekty v ul. Bezručova. V 1. etapě je uzavírka od kruhový křižovatky pouze po vjezd (to znamená, že vjezd není zahrnut do uzavírky) k pozemkovému úřadu a do budovy autoškoly. Příjezd je po ulici Beručově od ul. Nemocniční. Do autoservisu a prodejny Honda se bude jezdit přez ul. Pivovarskou a výjezdem na terasivité parkoviště přes ul. Bezručova. Výjezd z parkoviště a vjezd k autoservisu jsou přímo proti sobě. Než bude uzavřena druhá půlka Bezručky tak musí být uvedena předchozí část do sjízdného stavu, aby se dalo k těmto objektům jezdit druhou stranou. 2. etapa je za vjezdem do autoškoly ke křižovatce s Nemocniční ul.(ve směru od kruháku). Takže jsem teď spokojenej s informací, kterou jsem dostal a nemusím se tady pídit co je vlastně pravda a co je jenom výmysl.   

 

1.2.2 uzavírka


ono dát dotaz přímo ke kováři je fakt nejlepší  Eye-wink díky za vysvětlenou

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.2.1 supr


díky za tuto polopatickou vysvětlivku, myslím, že je to teď více lidem jasnější, než ten technokratický výpis čísel silnic Smiling

díky

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.1 podnikatelé v jakékoliv ulici


jednoduše musejí vydržet... vloni, když byla dva měsíce rozkopaná 100 metrů dlouhá Erbenova, jsi to měla u nás možnost vidět...

holt si autoservis naplánuje celozávodní dovolenou, naštěstí mu na to vyšlo hezký počasí.

doufejme, že pak ta ulice bude bez děr (ale zase příjde mnoho lidí o své mistrovství, kdy se snažili všem těm výmolům bez úrazu auta vyhnout...) - a bez děr na dlouhá léta...

1.1.1 podnikatelé v mělnických ulicích


no, ono je to asi něco jiného pokud jsou zavíslý na příjezdu své obživy - špinavých a nemocných autech... nájem jim nikdo neodpustí, sociálku a zdravotní za ně taky nikdo nezaplatí...

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.1.1.1 ale dyk


se to tam píše...

"Dopravní obslužnost pro objekt Autosklo Roman Brázda a prodejnu Honda bude v termínu 12.5.2008 – 6.6.2008 umožněna přes vjezd na terasovité parkoviště vlevo po účelové komunikaci do ul. Pivovarská. Vlastník komunikace zajistí odstranění ocelových sloupků umístěných na účelové komunikaci."

1.1.1.1.1 ale dyk právě...


ti co mají provozovny v bývalém Svazarmu... ty mají smůlu