Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Královna podeváté a naposledy

Už je tomu devět let, co se královská věnná města dohodla na volbě své královny. Jako správná královna musí být vždy tato dívka či žena chytrá, šikovná, moudrá a krásná. Každým rokem vybírají všechna města v regionálním kole své favoritky, které posílají do hlavního finálového večera. Ten pořádalo každý rok jedno královské město. Před dvěma lety tato čest připadla i Mělníku. Letos bude tímto městem královské věnné město Trutnov, v pořadí deváté a poslední. Další ročník se proto již pořádat nebude a královská věnná města přesunou svoji aktivitu jiným směrem.

Každé z měst se snaží vždy vybrat tu nejlepší svojí zástupkyni. Některá města byla ve výběru úspěšná a jejich zástupkyně se staly vícekrát za sebou královnou věnných měst. Bohužel, Mělník mezi těmi šťastnými doposud nebyl. Máme tedy v tomto roce poslední šanci vybrat svoji královnu tak, aby uspěla v celostátním kole.

Chceme proto pozvat všechny dívky a ženy ve věku od 17 do 35 let na místní kolo dne 18. června od 19 hodin. Samozřejmě tento večer je určen i široké veřejnosti. Čekají vás nejen adeptky na královnu, ale i komponovaný večerní program, v němž jako host vystoupí mělnická skupina Los Rumberos. Zároveň tímto vyzýváme všechny zájemkyně, aby se přihlásily v MKD Mělník do této soutěže. Čekají na vás jako každý rok hodnotné ceny a hlavně účast ve finálovém kole. Vítězka podzimního finálového kola obdrží opravdu hodnotné ceny a poté rok kraluje všem královským věnným městům. Účastní se  také jako čestný host významných událostí ve všech devíti městech.. Těšíme se na vás při slavnostním večeru v MKD.

Ing. Radim Vajchr, ředitel MKDMěsto - z radnice