https://www.traditionrolex.com/7

 Registru živnostenského podnikání (IS RŽP) bude tři dny mimo provoz | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Registru živnostenského podnikání (IS RŽP) bude tři dny mimo provoz

V souvislosti s novelou živnostenského zákona , která nabývá účinnosti 1.července 2008, se zavádí do provozu nová verze informačního systému Registru živnostenského podnikání (IS RŽP). Z tohoto důvodu bude odstávka provozu IS RŽP v době od čtvrtka 26.června do pondělí 30.června 2008 (tj. v rozsahu tří pracovních dní). Po tuto dobu nebudou s IS RŽP pracovat živnostenské úřady. Veškerá podání podnikatelských subjektů budou živnostenské úřady přijímat v běžných úředních hodinách.

Omezení pro podnikatele spočívá v tom, že pracovníci živnostenských úřadů nebudou moci vystavovat živnostenské listy, vydávat koncesní listiny a další dokumenty, nahlížet do Živnostenského rejstříku a provádět do něj zápisy. Zákonem stanovené lhůty pro vyřízení budou dodrženy.

Provoz veřejné části Živnostenského rejstříku www.rzp.cz bude zastaven až od pondělí 30.června od 23.30 hod. do úterý 1.července 2008 do 3.30 hod.

V době od 25.června do 30.června 2008 bude provozován nezálohově a z tohoto důvodu může docházet ke krátkodobým výpadkům a omezením poskytovaných služeb.

 

Jana Krejčová
vedoucí oddělení registrace, živnostenský odbor MÚ MělníkMěsto - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7