Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Dne 13.6.2008 ve 23:37 byl kamerovým systémem na náměstí Míru monitorován pohyb dvou  mladých   mužů  a dívky, která  se  snažila rozvázat pracovní  kolečko  spojené  s   lavičkou.  Po uvolnění jeden z  mladých mužů  kolečko přesunul  před noční  podnik Díra.  Strážníci mladým lidem nařídili, aby kolečko vrátili zpět na místo a každý dostal „výchovnou“ pokutu ve výši 100 korun.

Dne 14.6.2008 v  01:31 byli na kamerovém systému spatřeni chlapci, kteří na čerpací stanici SHELL   v ul.  Mladoboleslavská uvolňovali  uzávěr hydrantu,  ze kterého začala vytékat   voda do vozovky. Operátorka městské policie okamžitě vyrozuměla obsluhu čerpací  stanice. 

Dne 14.6.2008 v 04:45 volal vrátný z  cukrovaru, že  před  továrnou  na  chodníku leží nějaká  tělesně postižená  osoba. Hlídka MP se  následně dostavila na místo určení, kde bylo zjištěno, že ležící podnapilý  muž  má vedle sebe svou  protézu nohy.  Z přilehlého podniku vzápětí  vyšli kamarádi muže, kterého si z místa odvedli.

Dne 15.6.2008 v 03:05 bylo na linku 156 oznámeno, že nějaká žena v podloubí nám. Míru  u sázkové kanceláře rozbila dlažební kostkou výlohu. Strážníci na místě zadrželi 31letou ženu z Mělníka, která uvedla, že má doma rodinné neshody a raději půjde do vězení než domů. Věc si převzala hlídka OO P ČR k dořešení.   

Ladislav Hošmánek, zástupce ředitele Městské policie Mělník


Město - z radnice