https://www.traditionrolex.com/7

 DÁLNIČNÍ SJEZD. | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

DÁLNIČNÍ SJEZD.

 

   JSEM ŘIDIČ PROFESIONÁL TAKŽE MÁM ODJETO DOST KM PO CELE EVROPĚ.JEN JSEM CHTEL POUKÁZAT NA KŘÍŽENÍ D8 SE SILNÍCÍ Č 16,DÁLNIČNÍ SJEZD U NOVÉ VSI.ZAJÍMALO BY MĚ JESTLI SE NĚKDO ZABÝVÁ BEZPEČNOSTÍ TÉTO KŘIŽOVATKY.STATISTICKY TAM DOJDE K NEHODĚ KAŽDÝCH 29 HODIN,COŽ MI PŘIPADÁ JAKO DOST ALARMUJÍCÍ.VELKÝM PROBLÉMEM JE VYSOKÁ RYCHLOST AUT PROJIŽDĚJÍCÍCH PO HLAVNÍ SILNICI.JE TAM SICE ZNAČKA OMEZUJÍCÍ RYCHLOST NA 70KM ALE MÁLO KDO JI RESPEKTUJE.TIM ŽE NÁJEZDY Z VEDLEJŠÍ SILNICE JSOU DO KOPCE JE PRO KAMION VAŽÍCÍ I 40 TUN DOST NESNADNÉ PROJET TUTO KŘIŽOVATKU RYCHLE,TO SAMÉ PLATÍ PRO MÉNĚ ENERGICKÉ ŘIDIČE KTEŘÍ NEUMĚJÍ VJET DO KŘIŽOVATKY S PÍSKANÍM PNEUMATIK.JEN BY MĚ ZAJÍMALO KOLIK ZRANĚNÝCH A MRTVÝCH LIDÍ JE POTŘEBA K NĚJAKEMU POZITIVNÍMU ŘEŠENÍ.SITUACI BY VYŘEŠIL TŘEBA SEMAFOR S DOSTATEČNÝM INTERVALEM.NEBO RADAR KTERY BY ZAJISTIL DODRŽOVANÍ RYCHLOSTNÍHO LIMITU.URČITĚ BY TEN RADAR UDĚLAL VÍC ZÁSLUŽNÉ PRÁCE TADY NEŽ NA NEPOUŽÍVANÉM ŽELEZNIČNÍM PŘEJEZDU.DALŠÍM ŘEŠENÍM JE POSTAVIT NA JEDNU STRANU SILNICE BUDOVU SE ZÁCHRANOU SLUŽBOU A NA DRUHOU STRANU HŘBITOV.UŠETŘILO BY TO PENÍZE NÁS DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ.

Negativní zkušenosti předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Souhlas


Jezdím tudy denně dvakrát. Je pravda že sjet z dálnice od Teplic a odbočit doleva na Mělník je skutečná ruská ruleta. Nikdy nevíš kdy od Velvar vyletí magor kterej jede 150 a ještě na tebe troubí. Tahle křižovatka se povedla...

2.1 Částečný souhlas


Sejmout tě ve 150 kmh tě může na každé křižovatce... Ta křižovatka za to nemůže. I kdyby si tam měl semafor, tak když bude chtít, tak to prostě na červenou projede... Jo, pomohl by příčný práh, hehe. Jinak je tam už značka 60 kmh.

Obrázek uživatele LiPiss

1 jj


souhlasim, je to tak. Je to tam dost nebezpecny.


https://www.traditionrolex.com/7