Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!
Muzeum M

Máte chuť pomáhat? Staňte se dobrovolníkem!

Máte-li volný čas, který byste chtěli využít něčím hodnotným nebo jej snad máte málo, ale přesto byste se o něj chtěli rozdělit, zkuste se zapojit do projektů Maltézského sociálního centra na Mělníku. Jako dobrovolník můžete pomoci osmělým lidem v ústavu či prázdné domácnosti cítit, že se mají stále z čeho a na co těšit. Dále můžete pomáhat lidem, kteří se starají o nemocného Alzheimerovou demencí, což pro ně představuje 24hodinové vypětí, od něhož jim můžete svým přispěním ulevit.

Další projekty jsou zaměřeny na podporu a rozvoj komunitního života v obcích i zde se dobrovolníci uplatní zejména se svými tvůrčími schopnostmi při práci s dětmi a mládeží i jinými cílovými skupinami.

Dobrovolnictví Vám může vyjma peněž nabídnout mnoho jiných obohacení, záleží jen na Vás, která přijmete. Maltézská pomoc o.p.s., která má své programy akreditovány ministerstvem vnitra, Vás na činnost připraví vstupním vzdělávacím seminářem, zajistí Vám pojištění i "klienta", hradí Vám cestovné, poskytuje pravidelné supervize a všeobeně se snaží vycházet vstříc tak, aby Vám dobrovolnictví přinášelo především Smiling radost.

DOBROVOLNÍKY HLEDÁME NEUSTÁLE!!!

Pro více informací či se zájmem o účast v programech se obracejte na 732 662 658, [email protected].

Ostatní předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Dobrovolíci


Nebojte se a přijďte.Já tam jsem už 3roky a jsme dobrá parta.Mimo svého poslání si i docela užijeme a je nám spolu dobře.Máme přátele po Čechách a dokonce se i vídáme na školeních a supervizích.Naše činnost ladí i s úřady práce.