https://www.traditionrolex.com/7

 Výzva pro zaměstnavatele a provozovatele podniků v placené zóně města v době konání Mělnického vinobraní 2008 | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Výzva pro zaměstnavatele a provozovatele podniků v placené zóně města v době konání Mělnického vinobraní 2008

Upozorňujeme všechny zaměstnavatele, kteří budou v době konání slavnosti Mělnické vinobraní 2008 (19. – 21. září 2008) v placené zóně města provozovat svou činnost, na změnu vstupu jejich zaměstnanců do této zóny.

Na základě rozhodnutí komise vinobraní a Rady města Mělníka ze dne 18. srpna 2008 se mění způsob prokazování lidí u výběrčí služby, kteří v době Mělnického vinobraní 2008 pracují v placené zóně města.

Zaměstnavatel předloží nejpozději do 8. září 2008 u Bc. Z. Hokešové, DiS. na Odboru školství a kultury MÚ Mělník jmenný seznam zaměstnanců včetně čísla občanského průkazu, kteří budou pracovat v době vinobraní v placené zóně města. Na základě tohoto seznamu obdrží zaměstnavatel pro své zaměstnance povolenky k volnému vstupu. Tímto označením společně s občanským průkazem se budou zaměstnanci prokazovat výběrčí službě při vstupu do placené zóny, přičemž lidé bez označení nebudou dále vpuštěni.

Povolenky budou vydávány odborem školství a kultury po předložení seznamu, konkrétně v termínu od 11. do 18. září 2008.


Bc. Z. Hokešová, DiS. Odbor školství a kultury MÚ Mělník


Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7