Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Strážníci muži zachránili život

Dne 23.9.2008 v 19:43 hodin nahlásil na linku 156 muž, že pod stromy  na parkovišti  u obchodního  střediska  Penny  Market  leží  muž, který nejeví známky života. Na  místo  byla  okamžitě  vyslána hlídka MP. Muž ležel na zádech, měl pootevřené oči a nereagoval na žádné podměty. Byl zřejmě pod vlivem alkoholu či jiných  návykových látek  a v  bezvědomí. Po zjištění  tepu byl  uložen  do  stabilizované  polohy a  okamžitě byla přivolána  RZS. Ošetřující lékař potvrdil, že strážníci svým zásahem muži zachránili život. 29letý muž z Mělníka byl po aplikaci infuze odvezen na jednotku intenzivní péče mělnické nemocnice. 

Ladislav Hošmánek, ředitel MP Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 podměty


A na přísudky reagoval?

Obrázek uživatele malý princ

1.1 :-))))))


Smiling)))))))  - jojo, když si někdo plete podmět s podnětem, to je pak těžké. Ale u policistů jsme na slabší češtinu už tak nějak zvyklí.

1.1.1 Myslíš si o sobě, že jsi


Myslíš si o sobě, že jsi vtipný???? Tady šlo o lidskej život!! Že se někdo přepíše je snad normální. Nezlob se na mě, ale tvůj příspěvek je fak dost ubohej!! Jseš trapák, komu ty si kdy zachránil život.... Zajímalo by mě, zda by sis z nich dělal takovou srandu, kdyby šlo o tebe. Měl by si se stydět.

Obrázek uživatele malý princ

1.1.1.2 Nemyslím...


Nekomentoval jsem zásah policistů. Toho si samozřejmě velmi vážím. Reagoval jsem na roztomilou záměnu dvou slov: podmět a podnět. Z toho si snad legraci udělat mohu. Nebo už ani to ne?

1.1.1.2.1 Nezlob se, ale tvůj


Nezlob se, ale tvůj příspěvek vyzněl velmi nevhodně, i když si to třeba tak nemyslel. Jen mě to trochu více rozohnilo:-)

Obrázek uživatele malý princ

1.1.1.2.1.1 Nezlobím se


Spíše mě zarazilo, jak ses zbytečně rozohnila nad tak hezkou slovní hříčkou a obvinila mě nesmyslně z toho, že si nevážím práce "strážců zákona". Možná jsem si do nich trochu "rýpnul". Tak to beru zpět, aby Tě to tolik nepopuzovalo. Smiling

1.1.1.2.1.1.1 No vidíte, a přitom to asi


No vidíte, a přitom to asi začal můj komentář. Ale tak hlavně, že jste se usmířili:)

Obrázek uživatele DvořuS

1.1.1.1 :)


dojemný komentář... Laughing out loud