https://www.traditionrolex.com/7

 Nová sezóna v Jazzové zahradě | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Nová sezóna v Jazzové zahradě

Od 29. dubna vstupuje do šesté sezóny kulturní zařízení v přírodě s názvem Jazzová zahrada Na Staré Štaci. Najdete ji u hlavní silnice E9 praha-Mělník-Česká Lípa, přímo u železničního přejezdu u Neratovic. Tento prostor je dějištěm mnoha zajímavých kulturních akcí, jazzovými ale i rockovými koncerty počínaje, přes petanque turnaje, srazem milovníků amerických vozů Cadillac konče.

V roce se podařilo obnovit zastávku autobusů ČSAD ve stanici Na Staré Štaci, což je přímo před Jazzovou zahradou. Vzniká tím možnost návštěvy tohoto originálního kulturního zařízení pro ty, kteří mají chuť si dát k výborným steakům i nějaké to pivko a nechtějí použít dopravu vlastní Smiling

Zahrada má v sezoně otevříno od 16:00 v pátek, sobotu a v některých svátcích. V roce 2006 je v provozu od 29.dubna do 22.října. V pátek a v sobotu cca od 18:00 hodin se konají koncerty tradičního jazzu, swingu nebo country muziky. Nadšenci mohou i tančit.

 
Letošní sezónu zahájí 29. dubna od 17:30 kapela Steamboat Stompers s Tony Brychem a poté nastává velký rej čarodejnic s volbou Miss čarodejnice 2006.

 
7.5. - Se koná odpolení představení pro rodiny s dětmi. vystoupí Ivan Mládek band.
        Petanque turnaj.

Dále jsou na rok 2006 připraveny dva jazzové festivaly :
16. a 17.6. - Mezinárodní festival "XVIII. Salon tradičního jazzu" 
2.9. - "XVIII. Jazz ve křoví"

Více informací naleznete na stránkách Jazzové zahrady.Články

https://www.traditionrolex.com/7