https://www.traditionrolex.com/7

 Na mělnické radnici je k vidění budoucí podoba náměstí Karla IV. | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Na mělnické radnici je k vidění budoucí podoba náměstí Karla IV.

Od dnešního dne až do 27.října si mohou občané prohlédnout na mělnické radnici možnou budoucí podobu náměstí Karla IV. K vidění jsou fotografie, řezy i trojrozměrný model.

Pokud by byl naplněn předběžně stanovený časový harmonogram, vše by mělo být hotové do poloviny roku 2011.

Už proběhla i první schůzka architekta s mělnickými památkáři. „Zástupci památkové péče zahájili jednání s architektonickou kanceláří Chapman Taylor International Services s.r.o. a v pondělí 6.10.2008 proběhla první pracovní schůzka. Architekt zastupující arch. kancelář představil návrh na řešení prostoru náměstí Karla IV., se kterým vyhrála arch. kancelář soutěž vypsanou investorem. K tomuto návrhu padlo ze strany zástupců památkové péče několik připomínek (výška budov, jejich kompozice, střešní krytina, atd.), které slíbil zástupce arch. kanceláře zohlednit v příštím stupni připravovaného architektonického návrhu. Památková péče vítá snahu uvést do lepšího stavu tento veřejný prostor, nicméně upozorňuje, že předložený návrh je pouze architektonickou studií a nelze jej v žádném případě považovat za konečný výsledek, “ řekl  Mgr. Jiří Dohnal, vedoucí oddělení  památkové péče MÚ Mělník.

Mgr.Helena Vavřinová, tisková mluvčí MÚ Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Další podvod...


Není to další kolo té Lobkowiczké šaškárny? Pan šlechtic který nemá ani vindru se spojil s p. Králem, který pro nedostatek prostředků nedostavěl kolonii domků v klidné lokalitě u hlavní silnice v Býkvi a slibují městu miliardové investice do obchodního centra. Pro orientaci bych rád připomenul situaci ve světě, ochotu bank půjčovat peníze v době kdy je hypotéční krize, několik obřích projektů které zabalili trpaslíci jako ORCO, PPF, nebo ECM (namátkou nové centrum v Ústí, dostavba centra Chodov, nebo rozšíření centra Futurum). Takže se opravdu můžeme těšit na to jak bude zbourán socialistický obchoďák (mimochodem - víte někdo jak přeložit trafostanici u vodárenské věže, na kterou je napojeno celé centrum?) a na jeho místě vyroste padesát obchodních jednotek (mimochodem - kdo si je pronajme, když stávající obchoďák je poloprázdný?) s kavárnami, podzemním parkovištěm (mimochodem - co na to statici, kteří se dnem i nocí modlí aby se obchoďák nepropadl někam do nezmapovaného podzemí?) a určitě taky s kolotočem a střelnicí. Lidi, buďte soudní... 

2.3 A trafostanice je opravdu


A trafostanice je opravdu neřešitelný problém! Ta je tam asi odnepaměti!

2.2 Krása


Tak jó. Všechno necháme, tak jak to je. Soudruhům se to stejně povedlo nejlíp. Móc krásný náměstí.  Snad jen v Neratovicích  je hezčí. A  ještě  tu celou nádheru víc posprejujeme. Hurráááá

2.1 V Ústí nad Labem nyní


V Ústí nad Labem nyní realizuje veliké obchodní centrum firma Multi Development, která cca za 2 miliardy realizuje centrum Fórum, bohužel i s plánovanou lanovkou na Větruši a tam je snad vše v pořádku, dle informací z magustrátu. Pak je tam ještě společnost CPI, která by měla realizovat obchodně-společenský komplex na Hraničáři a tam jsou skutečně velké problémy. V této chvíli pozemek nedaleko od samotného centra zarůstá keři a firma neví jak dál (nejsou finance). Nabízí místo toho odvážný počin - vyasfaltovat tam parkoviště. Takže problémy určitě jsou, ale konkrétně u případu CPI je to navíc znásobeno tím, že jí patří všechny. pozemky. U nás jsou pozemky stále ještě (a snad to tak i zůstane) města, tím pádem má do budoucna Mělník šanci více ovlivňovat dění.   

Obrázek uživatele DvořuS

1.2 :(


xakru donedávna sem měl od radnice klíč a oni to tam dali tak pozdě

1.1 dik za link, nebyla by nekde


dik za link, nebyla by nekde k nahlednuti fotka te makety? prece jen se asi na radnici nedostanu...

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.1.1 několik fotek


... několik fotek bylo v nějakém článku v Deníku. ale nemůžu to tam teď najít. snad se tu mihne Wiki, a dá link, nebo to někdo najdete.

Obrázek uživatele malý princ

1.1.1.1 Odkaz - pár fotek


http://melnicky.denik.cz/multimedia/galerie/716468.html?section=1,1

1.1.1.1.1 dik


dik Smiling


https://www.traditionrolex.com/7