https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Soused vykácel meruňku bez vědomí majitelky

Dne 17.10.2008 v  8:30 hodin oznámila strážníkům žena, že v  době  její  nepřítomnosti  přivolal soused  zahradnickou firmu a  nechal porazit  její ovocný  strom – meruňku.   Vše se dořeší v pondělí 20.října na Odboru životního prostředí a zemědělství MÚ Mělník.

Nebezpečná kanálová vpusť

Dne 17.10.2008 v 11:23 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v ul. Nemocniční, v místě, kde stával stánek Ovoce – zelenina, se  nachází otevřená kanálová vpusť. Vyslaná hlídka MP zjistila,  že  se za parkovištěm nalézá  betonová   deska  s otvorem  o velikosti  cca. 30  x 40  cm. Na základě důvodné obavy z možného úrazu byla celá záležitost oznámena  řediteli TS  spolu s  žádostí o  sjednání  nápravy.  V  době  následné   kontroly byl tento otvor přikryt betonovou dlaždicí.

Poctivý nálezce vrátil zlaté karty i hotovost 

Dne 17.10.2008 v 16:51 hodin oznámila na linku 156 žena, že na poliklinice byla nalezena dámská peněženka, která byla následně hlídce předána. V peněžence byl průkaz, dvě zlaté platební karty a také finanční hotovost v celkové výši 2002,-Kč. V 19:15 hodin si šťastná majitelka ztracenou peněženku na služebně vyzvedla.

10letá dívka si chtěla malovat obočí

Dne   18.10.2008    ve  14:03    hodin  oznámili ze supermarketu EVA, že zde byla     přistižena neznámá  osoba při  zcizování  spotřebního zboží. Jako pachatelka byla označena 10letá dívka z Prahy, která zde nakupovala s maminkou. Jak hlídce MP  žena sdělila, nakupovala zde televizor a  v   době, kdy platila, odcizila  její dcera bez jejího vědomí  v prodejně  tužku na  obočí v  hodnotě  59,-Kč.  Jmenovaná  hlídce  dále  sdělila, že chování její dcery ji zcela překvapilo, neboť něčeho obdobného  se nikdy  nedopustila.

Nedovolené pálení odpadu vadilo sousedce

Dne 18.10.2008 v 17:44 hodin žádala žena z Čertovské ulice o výjezd hlídky, neboť zde soused pálí odpad a vzniklý nepořádek létá až na její pozemek. Strážníci na místě zjednali pořádek a oheň byl uhašen.

Podnapilý muž přišel na služebnu

Dne 19.10.2008  v 00:40 hodin přišel na služebnu značně podnapilý 32letý muž z Brozánek, který hlídce sdělil, že  má problémy s obsluhou v pivnici U Rosomáka. Po krátké rozmluvě s hlídkou se zase zvedl a odešel zpět do pivnice  U Rosomáka.

Černá skládka na Chloumku

Dne 18.10.2008  v 19:30  hodin provedla  hlídka MP  šetření ve věci černé skládky založené v městské části Chloumek. Skládka se nachází v lese po odbočení z ul. Lesní směr   střelnice  cca 200 m vpravo  na křížení  s panelovou cestou k  objektu  Liaz. Na tomto místě  se nachází  asi 12 igelitových pytlů  naplněných  PET lahvemi,  plechovkami od  piva, papírovými  obaly od   potravin  a   plastovými  kelímky.Tento   materiál  pochází   zřejmě  ze  stánkového   prodeje. Při bližším ohledání této černé skládky se nepodařilo zjistit   žádné markanty, které by vedly ke konkrétní osobě. Věc bude postoupena  příslušnému Správnímu odboru MÚ Mělník k dalšímu šetření.

Babička dítěte napadla jeho matku

Dne 19.10.2008  v 18:30 hodin telefonicky oznámila žena,  že v panelovém domě na sídlišti Sportovní dochází k napadení   ženy. Strážníci na místě zjistili, že došlo k  fyzickému  napadení  32leté ženy při hádce s matkou jejího přítele. Ta se zde již nenacházela. Napadená žena sdělila, že byla napadena dřevěnou tyčí, kdy utrpěla několik úderů do břicha  a   do hlavy.  Hlídka MP  nabídla jmenované lékařské ošetření.  Žena hlídku požádala o pomoc při zajištění dvouměsíčního miminka, které  se  nacházelo po celou dobu incidentu v uvedeném bytě. Hlídka této žádosti   vyhověla  a převezla  jmenovanou spolu  s miminkem  do místa  bydliště matky  zraněné ženy. Zde bylo miminko  svěřeno do její péče.  Hlídka následně zraněnou ženu převezla  na lékařské   vyšetření  na   oddělení  chirurgie.  Hlídka  ženu upozornila na možnost řešit celou věc občanskoprávní cestou či podáním   trestního oznámení.    

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7