Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Chtěla zpět svou pánev

Dne 20.10.2008 ve 14:47 hodin se na služebnu MP obrátila žena s dotazem, kam  se  má obrátit, když půjčila sousedce  před dvěma  měsíci pánev, kterou ji  teď nechce vrátit. Strážníci jí doporučili, aby se obrátila na Správní  odbor  MÚ Mělník.

Agresivní muž chtěl odcizit sluchátka

Dne  20.10.2008 v 18:10 hodin řešili strážníci krádež v supermarketu Kaufland, kde se muž strážníkům již  dobře známý dopustil opětovné krádeže zboží  a   choval se agresivně.  Jmenovaný  odcizil  stereo sluchátka za  399,-Kč.  Jelikož se  jedná o  opakované  jednání,  bude  celá  věc postoupena  ke Správnímu odboru MÚ Mělník k  dořešení.  Poté byl muž hlídkou MP z místa vykázán. 

Opilý muž vyhrožoval číšníkům i strážníkům

Dne 20.10.2008 ve 20:43 hodin na služebnu MP  telefonicky oznámil  číšník z restaurace  Na Hradbách, že jim  do restaurace  přišel podnapilý muž.  Požádal o vyvedení jmenovaného z provozovny. Ve 20:47 hodin  požadavek  zrušil, protože muž sám restauraci  opustil. Muže strážníci dále sledovali na kamerovém systému. Ten navštívil noční  bar Díra,  odkud byl  vzápětí vyhozen. Poté odešel vrávoravým  krokem směrem  k restauraci  Diana v ul. Nová.  Zde hlídka  také   jmenovaného  dostihla. Muž sdělil,  že  slaví   narozeniny a  že bude  dále popíjet.  Při tomto se choval  arogantně, stále  nadával  a  vyhrožoval.  Aby  nedošlo  k  porušování  veřejného  pořádku,  hlídka muže následovala do několika restaurací v centru města, kde  obsluhu upozornila,  že muž je zjevně pod  vlivem  většího  množství alkoholu,  a proto  je dle zákona zakázáno  takovéto osobě již alkohol nalévat. Současně obsluhu upozornila, že muž  u sebe nemá žádné finanční prostředky, kterými by  vzniklou útratu  zaplatil. Muž číšníkům v  několika  případech  začal vyhrožovat,  avšak k  dalšímu protiprávnímu  jednání již  hlídka zabránila. V  22:20  muž centrum města opustil.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice