Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Strážníci zachránili muži život
Dne 8.11.2008 v 01:25 hodin zjistili strážníci při kontrolní  činnosti ,  že  pod  mostem  v  ul.  
Strážnická leží na zemi muž, který měl tržnou ránu na hlavě. Přivolána RZS muže převezla v  01:42 hodin  na chirurgii, kde ještě muž sdělil, že bydlí u sestry a udal její jméno  a adresu. Strážníci se pokusili sestru zraněného kontaktovat, ale nebylo možné na ni zjistit telefonní spojení, ani v domě se při jejich návštěvě nikdo nenacházel. Muž byl nakonec pro vážnost zranění převezen do Prahy. Jak bylo zjištěno, muže stihl cestou domů infarkt a při pádu si poranil hlavu. Strážníci mu svým zásahem zachránili život. Na městský úřad se posléze dostavila sama sestra zraněného a poděkovala strážníkům za záchranu života bratra.

Strážníci zvýší kontroly kolem supermarketu PLUS
Dne 11.11.2008 ve 14:45 hodin oznámila žena, že bydlí  vedle supermarketu  PLUS a  v noci  slyšeli nějaký  hluk. Nyní  po příchodu z  práce zjistili,  že jim  někdo lahví od piva  rozbil   okno.  Prosí v těchto místech o častější noční kontroly, často  jsou  zde  převrácené  popelnice,  povalené  dopravní značky nebo  jim někdo  hází kameny  do dvora. Věc bude  předána   úsekáři a v uvedené lokalitě budou prováděny zvýšené kontroly.

Květinu pro přítelkyni sebral u cukrárny
Dne 11.11.2008 ve 21:10 hodin spatřila operační kamerového systému muže, který nesl kytku v květináči na  nám. Karla IV. Jelikož operační pojala podezření, že jde o květinu  původně  
umístěnou  před vchodem do cukrárny Astra, informovala o tomto  hlídku. Hlídka muže dostihla a ten se  následně doznal k tomu, že květinu vzal s kamarády z recese pro svou přítelkyni. Muž se  hlídce  za své jednání omluvil a květinu poté vrátil na původní místo.          
 
Muž se rád dívá lidem do oken
Dne 11.11.2008 ve 21:50 hodin na  linku 156  oznámila žena,  že její přítel drží neznámého muže, který jim opakovaně nahlíží do oken přízemního bytu. Na místě strážníci zjistili, že jde o 40letého muže z Mělníka, který ke svému jednání sdělil, že vždy,  když odchází  z nedaleké garáže, ho něco nutí, aby nahlížel lidem do oken. Nájemníkům bytu se omluvil a přislíbil, že se celá věc již nebude  opakovat. Po konzultaci s PČR byl výše jmenovaný z místa propuštěn s tím, že celá věc bude postoupena kriminální službě.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník
Město - z radnice