https://www.traditionrolex.com/7

 Listopadové novinky na Mělníčku | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Listopadové novinky na Mělníčku

O váš Mělníček se stále staráme a snažíme se ho pomaličku (co nám volný čas dovolí) vylepšovat. Proto jste si právě dnes jistě všimli několika změn, které zde chci zrekapitulovat a vysvětlit:

  • Krátké zprávy - zde se budou objevovat krátké zprávičky, které svojí délkou nejsou na plnohodnotný článek, ale jejich obsah může být pro uživatele zajímavý a důležitý. Krátké zprávy byly vytvořeny především jako reakce na dotazy novinářů a sportovních fandů, kteří zde chtěli publikovat zajímavé, krátké a často aktualizované informace.
  • Vyhledávání - boxík s vyhledávacím polem je nyní přístupný přímo na každé stránce mělníčku vpravo nahoře. Navíc bylo zpřístupněno vyhledávání i pro neregistrované uživatele.
  • Zpravodajství - tato sekce doznala také několika změn. Jelikož její obsah byl již delší dobu v žalostném stavu, došlo na pročištění zdrojů zpráv a změně technologie. Nyní byste měli cca každé 3 hodiny dostat nášup nových informací z mělnicka na jednom místě - v našem zpravodajství.
  • Počasí - v boxíku počasí máte nyní přístupný odkaz na zajímavý předpovědní graf počasí na Mělníku.
  • Oprava chyb - byly opraveny chyby, které se vyskytovaly především při tvorbě nových článků a dalšího obsahu.

Pokud máte nějaký nápad, přaní, přípomínku, kritiku k Mělníčku, neváhejte ji sdělit v této diskuzi:
http://melnicek.cz/kritika
Mělníček.cz

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Prima


Hlavní strana docela prokoukla, je to fajn. Obdivuju hlavně změny Zpravodajství, aktualizovat tak často zprávy jistě není žádná legrace. Jen jednu věc dost postrádám. Chybí mi na hlavní straně přímý přístup do jednotlivých rubrik (Sport, Kočárkárna, Kultura apod.). Kdo neví, že tu takové rubriky jsou, těžko je najde. Díky za Vaši bohulibou práci.

1 Vylepšení


Dobrá práce.


https://www.traditionrolex.com/7