Hokej: Mělník veze z Lípy bod | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Hokej: Mělník veze z Lípy bod

Hc Predators Česká Lípa - Hc Junior Mělník 2:1TS (1:0,0:0,0:1-0:0)
Branky: 5.Mrkvička, rozhodující nájezd Musil - 43.Vach

Krásné utkání sledovalo včera v nově zrekonstruované hale českolipských Predátorů 1300 diváků. A hokej se jim musel líbit. Hrálo se nahoru dolů. V první polovině utkání měli navrch domácí, kteří ovšem dokázali skórovat jen jednou, když se v 5. minutě trefil za Vokurkova záda Mrkvička. Ve druhé třetině gól nepadl. Do třetí třetiny vlétli lépe mělničtí hokejisté, kteří se snažili vyrovnat. Po krásném blafáku zakončoval do prázdné branky Karel Vach a bylo vyrovnáno. Od té doby už byla režie zápasu vedena Mělníkem, kterému stál v cestě jen výborný brankář Fikrt. Protože v základní hrací době už žádný gól nepadl, musel se zápas rozhodovat až v prodloužení a samostatných nájezdech. Za Mělník nedal branku David ani Roman Kala, a tak domácí o své výhře rozhodli úspěšnými nájezdy Šestáka a Musila.

Hc Junior Mělník Vás zve na zápas proti Hc Vlci Jablonec nad Nisou. Hraje se ve středu 26.11. od 18:00.