Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Bezdomovci u kontejnerů i ve sklepě
Dne 10.12.2008 v 17:35 hodin oznámil muž ze sídliště Střed, že se jim dnes v době od 13:30  
do   15:30  hod. někdo vloupal   do  sklepních   prostor, byla způsobena menší škoda, nebude podávat trestní oznámení, ale řekl,  že  za  kontejnery jejich domu  přespávají  bezdomovci  a  také si  stěžoval  na   nevhodné chování studentů nedaleké stavební průmyslovky, kteří kolem domu nechávají velký nepořádek hlavně o velkých přestávkách. Strážníci zde budou dělat častější kontroly.  V  19:02 hodin oznámil muž, že  v domě v ulici Čechova spí ve sklepě bezdomovec. V době  příjezdu hlídky na místo se zde  nacházel strážníkům známý muž, kterého ze sklepa vykázali.

Na problémy s kladivem
Dne 11.12.2008 v 01:19 hodin oznámil na linku 156 muž, že si do baru Peklo míří vyřídit účty muž s kladivem v ruce. Strážníci vyrazili na místo, kde se skutečně nacházel 27letý muž z Mělníka s kladivem v ruce, který sdělil, že má nedořešené problémy s bývalou manželkou. A nyní ho začal osočovat její současný přítel, tak si to s ním chtěl vyřídit. Strážníkům se podařilo situaci uklidnit. Hořel plastový kontejner. Dne 11.12.2008  v 9:30 hodin  oznámila na linku 156 žena, že v ulici Pražská  za panelovým domem u tenisových kurtů doutná plastový kontejner na papír. Strážníci na místě zjistili, že podaná informace byla pravdivá a zavolali HZS, který kontejner uhasil.
 
Nemocný muž ležel v kaluži vody
Dne  11.12.2008 v  20:30 hodin oznámil na linku 156 anonym, že  v   ul.  5. května leží neznámý muž. Strážníci na místě našli 34letého muže z Prahy, který ležel v kaluži vody a byl zjevně pod vlivem  alkoholu   či jiné návykové látky a hlídce zmateně sdělil, že bydlí v jednom mělnickém hotelu.  Hlídka muže nasměrovala k hotelu. Ve  22:35  volali  z hotelu, protože zde měli velké problémy s již zmíněným mužem, který obtěžoval jak recepční, tak i ostatní ubytované.  Na místě bylo strážníkům sděleno, že muž nerespektuje pravidla hotelu, kouří v pokoji, znečišťuje interiér a bude mu okamžitě ubytování v hotelu zrušeno. Muž byl pouze ve spodním prádle a odmítal se obléknout. Choval se velmi zmateně a dezorientovaně. Bylo zjištěno, že muž se léčil již dříve ze závislosti na alkoholu a užívá antidepresiva, proto byla zavolána RZS. Lékař rozhodl o převozu na interní oddělení a požádal o doprovod strážníky, kteří byli nápomocni při provádění všech lékařských zákroků až do příjezdu hlídky P ČR, která společně s RZS odvezla muže do psychiatrické léčebny do Bohnic.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice