Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Živý králík seděl v popelnici

Dne 14.1.2009 v 7:00 hodin objevili strážníci v  ul. Seifertova  v   popelnici živého králíka.  O  celé  věci  byl informován městský útulek, který králíka převzal.

Strážníci na besedě

14.1. od 8:00 hodin strážníci přišli na ZŠ Jungmannovy sady s besedou Nenechte si ublížit, kde se dívky z 9.tříd dozví základní informace o bezpečném chování sebeobraně a samy si mohou některé situace vyzkoušet.

Muž rozdupal agresorovi léky

Dne 14. 1.2009 v 17:13 hodin si na linku 156 stěžovala žena na muže, který opětovně  napadl jejího švagra, který jí přišel naproti do práce. Hlídka MP se v 17:15 hodin dostavila  na  místo určení, kde spatřila,  jak muž jde uprostřed  vozovky s  roztaženýma rukama  směrem na náměstí Karla  IV. Dále přešel  na chodník až prodejně klenotů, kde ho hlídka  zastavila. Muž, který měl krvavé zranění v obličeji, sdělil, že ho napadl zde přítomný muž. Ten ale sdělil, že když čekal  na  svou  manželku  a   švagrovou v ul.  Tyršova, přistoupil k němu  nyní zraněný muž nepozorovaně zezadu a fyzicky jej napadl. Při tomto se napadený muž začal bránit a udeřil agresora několikrát  pěstí do  obličeje a  rozdupal mu  léky,  které  si   chvíli před  tímto vyzvedl z lékárny. Dále sdělil, že po chvíli raději utekl pryč. Ke zranění  agresora jedna z žen uvedla, že si ho způsobil sám, když uklouzl na zledovatělé  dlažbě. V 17:21 hodin byla na místo přivolána  hlídka   OO PČR, která si celou věc převzala.


Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice