Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Opilá žena ležela na ulici                                        

Dne 30.1.2009 ve 13:08 hodin oznámila žena, že v ul. Žitná leží opilá žena. Na místo byla  vyslána   hlídka MP, která poznala jim již známou ženu. Strážníci vyrozuměli o situaci tchýni této ženy, společně ženu pak dopravili do místa bydliště, kde si ji převzal manžel.

Bezdomovec si ustal na toaletě

Dne 1.2.2009 ve 23:26 hodin oznámila pracovnice čerpací stanice, že cca ve 22:40 hodin zapůjčila neznámému muži  klíče  od WC, který jí sdělil, že je mu nevolno. Nyní  je  stále na  WC zamčený a na bouchání nereaguje. Má obavu, zda se muži něco nestalo.Hlídka MP  se dostavila na místo,  kde bylo přes  okénko zjištěno,  že uvedeným  mužem je hlídce dobře  známý bezdomovec, který na toaletě spal. Hlídce  se po cca 15 minutách podařilo jmenovaného probudit a z místa vykázat. 

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 ROMOVE


Dobry den tady pisete do zpravodajstvi ze skini napadli romy ale to ze v patek 30.1.2009 nebudu jmenovat kde o tom policie vi svy napadli romove partu kluku o tom tady neni ani zminka to se neresi kdyz romove mlati bili ale kdyz se ublizuje romum tak je to hned vsude to ste teda kabrnaci fakt nadhera je videt ze znich ma kazdej strach a nedokaze se jim postavit ze na autobusovem nadrazi prepadavaj lidi to nikomu nevadi stim nikdo nic nedela ale vsechno co udelaj skini tak se hned resit fakt super.Uvedomte si policajti co delate!!! Slova POMAHAD A CHRANIT maji byt pro vsechny ne jen pro romy.

Obrázek uživatele steny

1.3 nauč se psát ty blbečku


nauč se psát ty blbečku

Obrázek uživatele LiPiss

1.2 Pomáhad


to bych se posral:)

Obrázek uživatele dawer

1.1 áááá


pán,paní je trochu zaujatý.Lidé bílé pleti totiž nepřepadávají,jsou všichni naprosto báječní.A kdo se zastává nácků,teda jsem se spletl,skinheadů,to je s odpuštěním vůl.S pozdravem jeden bílej co ho zmlátili jen tak, ti pohodový skini.

Obrázek uživatele Fritoll

1.1.1 vrací se doba Orlíku...?


Nemá cenu řešit něčí komplexy… ale ohradil bych se proti pojmu „skinhead“. Vždyť ta subkultura je tak rozmanitá a je tolik naprosto ideově si proti řečících směrů skinheads. Dalo by se říct, že jedni extrémní skinheads jsou neonacisté a druhý extrém skinheads jsou antifašisté. Na první pohled pro člověka neznalého nášivek či značek oblečení jsou k nerozpoznání (holá hlava jako holá hlava a však co je uvnitř to nikdo neví). A je jistě nefér někoho kdo je obyčejný nácek označit skínem… vždy mezi prvními skins byla řada Jamajčanů a ti by jistě dnešním nazi-skins nevoněli.

Příště bych proto uvítal u rasové nesnášenlivosti označení neonacisté a nikoliv skinheadi

 

Doufám, že mé vysvětlení je pro všechny dostatečně jasné. A pokud má někdo ještě nějaké nejasnosti tak zde přikládám odkaz, na kterém se dočtete o vývoji skinheads.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Skinhead

1.1.1.1 Tleskám!


Naprosto souhlasím,i bez nahlédnutí do přiloženého souboru mám jasno.Za slovo SKIN se dnes bohužel skryje celá řada názorů a pohledů na věc ohledně rasismu.Obecně považováno za bílé bijce a ROMOVÉ ty malé černé chudinky...ANO jsem RASISTA.Nemám holou hlavu,nebiju černé na potkání,ani nenosím bomber,jsem skin?Přesto mám radikální pohled na naši černou většinu.Být skin je in.Tak jako nošení "hašišáckého" šátku,vysokých steel bot a podobně.S módní vlnou všechny tyto "symboly" ztratily svůj smysl.I řada parchantů využívající neznalosti široké veřejnosti takto unikne trestu.Už nikdo nerozeznává zakomplexované bílé agresory útočící na vše co je po ruce od původního záměru se lišit a skutečně skinem být.

Obrázek uživatele Fritoll

1.1.1.1.1 nejsem si jistý zda sem byl pochpen správně...


Původní myšlenka skinheads neměla s rasizmem vůbec nic společného! Skinheads je skupina vyznávající určitý druh hudby, (Převážně SKA a Reaggae dále i třeba Oi! , Punk nebo HC), módy, zábavy a životního stylu! Odmítající myšlenky rasismu a nacismu.

Mýty kolem skinheadů

  • "Skinhead je rasista." - Podstata skinheadství nikdy nesouvisela s rasismem, ba naopak - skinheadská kultura vždy spojovala černou a bílou mládež a v dnešní době je téměř celosvětovou záležitostí a spojuje lidi různých ras a národů."Pokud skinhead nepodporuje pravici, podporuje levici." - Skinhead nemusí podporovat žádný politický směr. Podstata skinheadství nesouvisí s žádnou politikou a politické vyznání je osobní věcí každého skinheada.
  • "Skinheadi vznikli v Německu (nebo v Americe nebo na Jamajce)" - Skinheadi vznikli ve Velké Británii.
  • "Bílé tkaničky značí skinheada rasistu a červené levicového skinheada." – Barva tkaniček je pouze věcí stylu. Např. bílé tkaničky nosili skinheadi už v počátcích - když ještě nikdo neměl ani tušení, že se zrodí WP-Skins.
  • "Každý dnešní český skinhead propaguje nacismus." – Pod vlivem médií vznikl u veřejnosti dojem, že typický skinhead se každý večer opije a hajluje. Ve skutečnosti je dnes v České republice velké množství nerasistických i protirasistických skinheadů, kteří např. pořádají množství hudebních akcí. Neonacističtí skinheadi často vzbuzují odpor v komunitě nerasistických skinheadů. Neonacisté také od skinheadské vizáže upouštějí.
  • "Skinheadi nesnáší punkery" – Postupem času čím dál tím více platí heslo: Punks and Skins united! Díky společnému odporu proti fašismu a rasismu a společným zábavám a akcím. Skinheadská a punková hudební scéna jsou téměř v celém světě, včetně České republiky, provázané a i jako kultury jsou si pankeři se skinheady blízcí i přes hodně odlišností.

1.1.1.1.1.2 Díky!


Konečně někdo stručně shrnul o čem tohle všechno vlastně je. Koho to zajímá, zajímavé čtení je např. tady:

http://sweb.cz/skinhead/index.html

Obrázek uživatele dawer

1.1.1.1.1.1 nejnižší živočišný druh = rasista


Jsou lidé co jim to vysvětlíš takhle pěkně a oni to stejně nepochopí.Ten výraz "skinhead",alespň u nás, byl vlastně přiřazen většinovou společností k chlápkovi - rasistovi(podmínkou je holá hlava!).A pochybuji,že znalostí skutečnosti se těmhle lidem začne říkat jinak,třeba dementi,zaostalci,burani,blbečci co si hrajou na vojáčky atd.Jo a výbornej filmek je : This is England.Doporučuji