Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

12letý chlapec si vzal Pepsi bez placení

Dne  4.2.2009 v  7:35 hodin  řešili strážníci krádež v supermarketu Albert, kde se o krádež Pepsi coly pokusil 12letý chlapec z Mělníka. Láhev si strčil pod bundu a prošel pokladnou. Strážníci vyrozuměni matku chlapce, která se nemohla pro chlapce dostavit, takže na místo poslala babičku chlapce, která si ho v 8:10 hodin převzala.  

Cestující obtěžoval zápachem

Dne 4.2.2009 v  9:21 hodin požádali o výjezd strážníků na vlakové nádraží, kde měl být v hale silně zapáchající muž. Muž v hale opravdu seděl, čekal s platnou jízdenkou na vlak a vysvětlil,  že  má   popálené  nohy   namazané černou  mastí, která páchne. V  uvedeném  případě  neměla   hlídka MP důvod jakkoliv zasáhnout.

Na Mělníku objevili 26 opuštěných vozidel

V lednu 2009 strážníci mapovali výskyt  a  počet  odstavených  sil.motorových  vozidel  technicky nezpůsobilých provozu na pozemních komunikacích  a autovraků v jednotlivých úsecích na území města  Mělníka. Bylo zjištěno celkem  26  takových vozidel, z nichž se do  4.2.2009 se vlastní činností a opatřením úsekářů podařilo odstranit 4 vozidla, ve 2 případech byla  věc  postoupena k  dalšímu  opatření  příslušnému  správnímu  orgánu,  v  7 případech   byli zjištění  majitelé vozů vyrozuměni  a  dána  jim lhůta k odstranění. Ve zbývajících případech bude  prováděno  další opatření  či postoupení  věci  příslušnému  správnímu  orgánu  k   dalšímu  opatření.                                                      

    

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice