https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Hodil po barmance popelník

Dne 14.2.2009  v 10:02  hodin strážníci zasahovali v casinu MAGIC PLANET v ul. Legionářů, kde měli potíže s problémovým hostem. 23letý mladík z Mělníka zde jedné barmance sprostě nadával a po druhé hodil popelník a rozbil několik sklenic.

Když ho strážníci požádali o prokázání totožnosti, byl sprostý i na něj a odmítl se legitimovat. Hlídka proto  muže vyzvala, aby  ji následoval  na OO  PČR. Protože toto odmítl a kladl aktivní odpor a chtěl z místa utéct, byla mu nakonec nasazena pouta a byl převezen OO P ČR Mělník.   

Košile jí vyšla draho

Dne 14.2.2009  ve 12:50  hodin strážníci řešili krádež v supermarketu TESCO, kde se pokusila54letá žena z Mladé Boleslavi odcizit pánskou košili, kterou si dala za bundu a prošla pokladnou bez placení.  Košili žena vrátila a ještě zaplatila blokovou pokutu ve výši 1 000 korun.

1 000 korun za vyučenou

Dne 15.2.2009 v 07:29 hodin  museli strážníci uložit za krádež zboží další pokutu ve výši 1 000 korun v Kauflandu, kde se 19letý mladík z Mělníka pokusil odcizit zboží za 36 korun.

O pár minut později se strážníci k supermarketu museli vrátit, aby prověřili hlášení o přepadení ženy u Kauflandu. Strážníci zjistili, že případ nahlásil zřejmě podnapilý 21letý muž z Mělníka. Byl ve společnosti mladíka, kterého před chvílí řešili strážníci kvůli krádeži.Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

https://www.traditionrolex.com/7