Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Neměl peníze na nákup, tak bral zboží bez placení

Dne 21.2.2009 v 15:55 hodin strážníci řešili krádež v supermarketu Kaufland, kde se muž z Přerova pokusil odcizit potraviny za 594 korun. Jmenovaný  přestupek  uznal s tím, že nemá peníze, aby si mohl něco koupit. Byl navíc zjevně pod vlivem  alkoholu či  jiné návykové  látky. Celá věc bude postoupena Správnímu odboru MÚ  Mělník k  dořešení.

Opilá žena kolabovala

Dne 21.2.2009 ve 23:05 operační kamerového systému spatřila muže a ženu, jak zvedají ženu před restaurací Na Hradbách. Strážníci na místě zjistili,

že je žena pod vlivem alkoholu a těžce dýchá, okamžitě proto zavolali na místo RZS. Do  příjezdu  RZS  žena  několikrát  přestala  dýchat.  Strážníci poskytovali ženě první pomoc  až do příjezdu RZS, která si ženu přebrala do své péče.

13letá dívka kradla v PLUSu

Dne 22.2.2009 ve  14:32 hodin  strážníci řešili krádež v supermarketu PLUS, kde  se pokusila odcizit zboží za 58 korun 13letá dívka. Toto zboží  ukryla  na  v  tašce,  a  pak  prošla   pokladnou,  aniž  by zaplatila. Jmenovanou vzhledem k věku nelze za výše uvedený přestupek stíhat. Hlídka  dívku odvezla domů, kde si ji převzal otec.

Rozbité okénko nechalo majitele klidným

Dne 22.2.2009 v 15:11 hodin zjistila hlídka  MP u  krytého bazénu  osobní  motorové  vozidlo Š-105, které mělo  rozbité zadní  levé okno  a otevřený  prostor na doklady. Bylo zjištěno že se jedná o vozidlo v převodu. Hlídka MP byla  ze   strany operační OO PČR požádána o vyčkání na místě. V 15:45 hodin bylo   hlídce z OO PČR oznámeno, že hlídka P ČR hovořila s majitelem  vozidla,   který  sdělil, že  je mu jedno, že  má  rozbité  okénko. Nové  si  prý  koupí na  vrakovišti. K vozidlu si nepřijede a zabezpečí ho až v pondělí dne  23.2.2009, kdy  si dá  vozidlo do servisu. Po  zjištěných  skutečnostech hlídka MP místo opustila.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie Mělník

 Město - z radnice