https://www.traditionrolex.com/7

 Městská policie Mělník informuje | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Brazilská fila se v útulku neohřála

Dne 25.2.2009 ve 21:55 hodin  strážníkům oznámil muž, že je u nich na chodbě panelového domu  zaběhnutý pes plemene brazilská  fila. Slíbil,že počká, až dorazí služba z mělnického útulku a psa odchytí. Po půl hodině se pes shledal s majitelem, který ho už usilovně hledal.

Mladík se chtěl dostat na ORL

Dne 26.2.2009  v 03:28 hodin strážníci zasahovali v areálu nemocnice, odkud bylo nahlášeno, že se pokusil rómský občan vypáčit dveře na oddělení ORL. Hlídka MP nakonec muže našla   v  mezipatře  oddělení   chirurgické  ambulance. Neměl u sebe žádné doklady. 24letý mladík ze Střem byl nakonec z prostoru pouze vykázán, neboť nebylo zjištěno žádné poškození dveří.   

Muž se obával zloděje

Dne 26.2.2009 v 06:22 hodin strážníky informoval muž z Čertovské ulice, že  se  kolem  jejich  bytovky  potuluje  muž  vyšší  postavy  v   kostkované  mikině s kapucou a  kšiltovkou. Má  obavu zda se nejedná  o  zloděje,  protože nedávno došlo ke vloupání do jejich bytovky.  Hlídka  MP se  následně dostavila  na místo  určení,  kde  bylo  zjištěno,  že uvedený muž se zde již nenachází. Muž, kterého strážníci již dobře znají z řady zásahů, byl nalezen v bývalé  ubytovně NAVIGA.  V daný moment se ničeho protiprávního nedopouštěl, nicméně poznatek byl předán k dalšímu využití P ČR.

Ladislav Hošmánek, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele steny

1 sakra


pod oknama stojej lidi a čekaj na autobus, nemam na ně radši zavolat policii???

...doufám že si to ten pán nafotil, protože to se moc často nevidí, že by se někdo ve všední den v půl sedmé ráno pohyboval venku

Obrázek uživatele DvořuS

1.1 :)


To jsem se potuloval já protože jsem tam včera ztratil čepici a bundu, ale někdo mě sledoval z okna, tak jsem raděj utek protože sem  myslel že to je sniper z USA a pak jsem kvůli tomu nestihnul autobus a přišel sem poždě do práce a navíc zmrzlej protože jsem měl na sobě jenom tu kostkovanou mikinu a kšiltovku místo čepice.
na mělníku se krade!!! hajz***é!!! já chci svojí čepici:(

Obrázek uživatele steny

1.1.1 hehe


doufám že na mě soused ráno nezavolá policajty až budu vyjíždět před barák autem Laughing out loud


https://www.traditionrolex.com/7